2737
2734
عنوان

یه ورق از زندگیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1979 بازدید | 93 پست
سر صبی خیلی ناراحت شدم،، اون طفلک کسی رو نداشته تومی تونستی همه کس اش بشی

دقیقا

دلم برای امیر کباب شد

همون عقدکردنشم از ناراحتی بوده

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
خب انسان پیغمبر که نیست گاهی ازش خطا سر میزنه و میشه بخشید

چندبار خطا؟؟اون از عقدش و دراوردن حرص من اون از طمع مالی و نمکدون شکستن الانم ک دیگه واقعا نمیدونم با چندنفر بوده 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کاش کمکش میکردین

بهش انگیزه میدادین تا ترک کنه 

به زندگی برگرده،بلاخره هرآدمی که بدشده معتادشده ازاول که به اون شکل نبوده ،باهمت و کمک دوباره میتونه تغییر کنه 

ببخشید قضاوتت نمیکنم با چهارتا خط از رو زندگیت

ولی احساس میکنم ازاول هم حس دلسوزی بهش داشتی الان کمی بی تفاوتی هم بهش اضافه شده که هی تهش بگی آخی چه حیف ....ولی این رسمش نیست کمکش کنید حتی اگه بهش علاقه نداری گناه داره

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
نه اصلا

من پدر نداشتم تو اون سن حساس از همه چی میترسیدم 

از یه جایی ب بعد مرد متاهل بود من چیکار میکردم سیگنال یه مرد زن دارو میگرفتم؟؟

2731

شاید این امتحان زندگیتون باشه کاری نکنید که ده سال دیگه پیش خدا وخلق خدا و وجدان خودتون شرمنده بشید 

اگه کاری ازتون برمیاد مخصوصا روحی روانی براش انجام بدین...اصلا فی سبیل الله به نیت کمک به یه انسان ان شاالله خیرش به شما هم میرسه

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
دقیقا دلم برای امیر کباب شد همون عقدکردنشم از ناراحتی بوده

نمیتونست یکم صبر کنه 

نمیتونست اصرار کنه بابامو راضی کنه ؟

مگه چقد از جواب منفی بابام گذشت ک انقد راحت رفت با کسی رابطه گذاشت؟؟

2738
شاید این امتحان زندگیتون باشه کاری نکنید که ده سال دیگه پیش خدا وخلق خدا و وجدان خودتون شرمنده بشید& ...

من الان دیگه متعهدم ب کسی بخوامم نمیشه و واقعا کاری ازم ساخته نیس چون یه کشور دیگس یکی از دخترعمه هام  یه بار  رفته سفر بهش سر زده ولی واقعا راه کمک نداره چون نمکدون میشکنه حتی ب موبایل اونم رحم نکرده برده فروخته🤦‍♀️

من الان دیگه متعهدم ب کسی بخوامم نمیشه و واقعا کاری ازم ساخته نیس چون یه کشور دیگس یکی از دخترع ...

بله من تازه متوجه شدم متاهلی، خوشبخت بشی عزیزم.

ان شاا... خدا کمکش کنه

نمیدونم ولی فکر میکنم می تونستی نجاتش بدی ،، حالا که میگی متاهلی پس دیگه بهش فکر نکن هیچوقت ،، خدا س ...

من متاهل نیستم رسمی 

ولی بخدا قسم ما تمام امکاناتو براش گذاشتیم خودشخراب میکرد همه چیو 

بله من تازه متوجه شدم متاهلی، خوشبخت بشی عزیزم. ان شاا... خدا کمکش کنه

متاهل نه چون رسمی ازدواج نکردم فقط با کسی قول و قرار گذاشتم چون دیگه مسیر زندگیم تغیر کرد 

متاهل نیستم ولی متعهدم ب کسی 

درهرصورت تصمیم شما بوده زیاد فرقی نداره بلاخره نمیتونین به ایشون کمک کنین

عزیزم کاش کمکش میکردین بهش انگیزه میدادین تا ترک کنه  به زندگی برگرده،بلاخره هرآدمی که بدشده ...

خدا شاهده من اون زمان براش کم نمیذاشتم ولی تو روی پدرم ایستادن خیلی سخت بود 

روزیم براش عشوه نیومدم ک دلشو ببرم همیشه خواهرش بودم با یکم دوست داشتن بچگانه ک بروز نمیدادم 

ولی کی بخاطر شکست عشقی میره دزدی کنه؟🤦‍♀️

2706