2726
عنوان

یه ورق از زندگیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1979 بازدید | 93 پست
بعدا چی،،، نمیدونم چه استدلالی داری برای کارت،، اون همیشه و هر لحظه تورو خواسته

من میتونستم دیگه به همچین آدمی اعتماد کنم؟؟؟خودتو بذار جای من 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
چرا خیلی ولی بخدا یکم صبر میکرد چه اصراری ب انتقام بود بعدشم مگه دیگه بعد طلاقش میسد تو اون فامیل وص ...

یعنی دزدی کردن غیر قابل بخششه؟  یکی دیگه بخشیده تو نمیبخشی  تازه میگی به کسی متعهد شدی ،، اگه داستانت راست باشه خیلی از بی معرفتیت ناراحت شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار بدی کرد حتی اگ از عشق بود 😞

میدونم کارش درست نبود ولی واقعا دوستت داشت امیدوارم برا هیچ کس اتفاق نیوفته ولی بی کسی خیلی سخته طرد از خونه ای که خونه امیدت بود آدمو به هر کاری وامیداره ، گذشته ها گذشته به گفته خودت الان متعهدی گذشته رو ورق بزنی افسوس زمانه برات میمونه خودتو ناراحت نکن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
یعنی دزدی کردن غیر قابل بخششه؟  یکی دیگه بخشیده تو نمیبخشی   تازه میگی به کسی متعهد شدی ، ...

بخدا دروغی ندارم ک بگم ولی جای من نبودی....

2728
چون گفته بود برادر خواهرید نمیدونم جرا انقد مخالفت کرد اونم با تحکم 

ولی خواهر برادر واقعی نبودین ک نشه وصلت کرد؛ خیلی راحت میتونست با لرخوردبهتری اونو ب خونه ی عموی دیگش ببره و ب این موصوع فکرکنین دوطرف. اگرهم سنتون کم بوده میتونست بهش بگه اجازه بدین یه مدت بگذره عاقل تر شین بعد یه تصمیمی میگیرین. اخه خاستگاری ک کار بدی نیس. واقعا دلم میخاد دلیلشو بدونم ک چرا انقدر محکم و بد بهش نه گفت

میدونم کارش درست نبود ولی واقعا دوستت داشت امیدوارم برا هیچ کس اتفاق نیوفته ولی بی کسی خیلی سخته طرد ...

من تحت تاثیر خانواده بودم کاری ازم ساخته نبود 

چه سرنوشتی داره... اگه مواد میکشه میخواد چند ساعتی در اش فراموش کنه.... 

از اول شانس نداشته بیچاره... 

کاش همه چی بر می‌گشت عقب و این اتفاقا نمی‌افتاد.

از ته دل دعا میکنم خدا بهش کمک کنه اعتیادش بذاره کنار و خوشبخت بشه... اگر صلاحه با تو به خوشبختی برسه 

نمیدونم ولی اگه ی فیلم یا داستان بود و قرار بود من آخرش انتخاب کنم... امیر رو سالم و خوشتیپ. برگرده ب عشق اولش و تلاش کنه واسه ساختن ی زندگی رویایی

ولی خواهر برادر واقعی نبودین ک نشه وصلت کرد؛ خیلی راحت میتونست با لرخوردبهتری اونو ب خونه ی عموی دیگ ...

بابام اخلاقش اینجوری بود وقتی میکفت نه ینی نه 

میگفت چطوری جرئت کرده توروی من می ایسته میگه دخترتو‌میخوام امیر هم خیلیییی تند رفتار میکرد هرچیزی یه آدابی داشت 

هنوز تحت تاثیر خانواده هستی... منجی ک میتونه امیر رو نجات بده توییی. فقط تو میتونی کمکش کنی

اگ وضعشو ببینید باورتون میشه کاری از دستم بر نمیاد 

خیلی تغیر کرده از لحاظ رفتار دیگه اون امیر نجیب نیس 

چه سرنوشتی داره... اگه مواد میکشه میخواد چند ساعتی در اش فراموش کنه....  از اول شانس نداشته بی ...

متاسفانه زندگی فیلم نیست 

ولی شماهم جای من بودین اون موقع از تغیر ناگهانی یه پسر میترسیدین منم سنم کم بود دردمم یکی دوتا نبود 

سر صبی خیلی ناراحت شدم،، اون طفلک کسی رو نداشته تومی تونستی همه کس اش بشی

خودت بودی نمیترسیدی؟؟😔

2706