2737
2734
عنوان

یه ورق از زندگیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1979 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیرم سریع آزاد شد باز اومد خونمون مامانم نمیخواست راهش بده ولی محبور بودیم چون قرار بود امضا کنه وا ...

کاش اونم همراه پدرمادرش میمرد....خیلی سخته آدم خانواده بالاسرش نداشته باشه

2731
کاش اونم همراه پدرمادرش میمرد....خیلی سخته آدم خانواده بالاسرش نداشته باشه

هرچی کشید از این بود 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
دلم برای امیر ریش شد😢

خودمم گاهی بهش فکر میکنم ک کجاس چطور میخوابه اینستا عکس میذاره دخترعمم نشونم میده خیلی داغون شده 

خودمم گاهی بهش فکر میکنم ک کجاس چطور میخوابه اینستا عکس میذاره دخترعمم نشونم میده خیلی داغون شده&nbs ...

😭😭😭

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا
2738
خودمم گاهی بهش فکر میکنم ک کجاس چطور میخوابه اینستا عکس میذاره دخترعمم نشونم میده خیلی داغون شده&nbs ...

عزیزم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
کاش رهاش نمیکردی

نمیشد بخدا با عقده ای زندگی کردن خیلی سخته اگه هم دوسم داشت اینجوری نمیکرد تو اون سن حساسم ک حرصمو با کسی دربیاره من شب عقدش خیلی سختی کشیدم 

واسه همتون سخت گذشته واسه امیر بیشتر

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
واسه همتون سخت گذشته واسه امیر بیشتر

من عقیده دارم کسی ک‌یکیو‌ واقعا دوس داره نمیره عقد کنه اونم این شکلی 

من بعد فوت بابام مونده بودم ب جای خالی پدری ک نذاشته بود به امیر برسم و امیری ک انقدر سریع ازم انتقام گرفت 

نمیخواستم ناراحت بشی😔

من کلا تو حاملگیم خیلی زودرنج شدم

ربطی ب تو نداره عزیزم

انشاءالله هردوتون عاقبت بخیر بشید

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا
2706