2737
2734
عنوان

زیارت روزانه شهدا ( روز پنجاه و هشتم ) ... سردار شهید علی شفیعی 🌿🌿🌿🌿

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 209 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ

سلام بر عزیزان دل

خصوصا خواهر گرامی و جان

سهم من یک سوره یاسین هدیه به روح شهید گرانقدر

ممنون از توجه خواهر گرامی ام

در پناه امن خداوند و شهدای عزیز باشید 

دعا برای سلامتی همه مادرا از جمله مادر عزیز خودم🙏🙏🙏
2728
بله درسته ولی ماشاالله خودم در روز سوره یاسین رو زیاد میخونم .. سمیه جان من خاطره این که الان سه سال ...

بله نخودمی رو می شناسم منم زیارتش رفتم متاسفانه من نتیجه ای نگرفتم حتی یه ختم هست یه هفته هر روز یه چیزی می خوندم بعد در اخر 10 نفر یا 40 نفرو دعوت می کردیم تا اونام بخونن اونم کردم نتیجه نگرفتم بله ان شالله خدا هرچی به صلاحمونه بده 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
سمیه جان روش جدید حاجت روایی با سوره یاسین رو من  در یک پیج دیدم ولی اینستا هست آدرسش رو می‌فرس ...

من خودم کتاب ختم یس دارم دوستم هدیه داده اگه دوستان همراهی کنن میخوام اون جور پیش برم ولی متاسفانه همراهی نمی کنن من روش اشو می نویسم خواستن عمل کنن نخواستن ساده بخونن باشه مال شما رو هم می بینم شاید هم عین مال کتاب من باشه

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2738

توسل به امام جواد علیه السلام :

از امور مجربه توسل به امام جواد علیه السلام میباشد . آن را ۱۴ مرتبه در ۹ روز بخوانید برای رسیدن به حوائج و خصوصا فروش منزل و ازدواج کردن مجرب است .

اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِحَقِ‏ وَلِيِّكَ‏ مُحَمَّدِ بْنِ‏ عَلِيٍ‏ إِلَّا جُدْتَ‏ بِهِ عَلَيَّ مِنْ فَضْلِكَ وَ تَفَضَّلْتَ بِهِ عَلَى مَنْ وَسِعَكَ وَ وَسَّعْتَ عَلَيَّ رِزْقَكَ وَ أَغْنَيْتَنِي عَمَّنْ سِوَاكَ وَ جَعَلْتَ حَاجَتِي إِلَيْكَ وَ قَضَاهَا عَلَيْكَ إِنَّكَ لِمَا تَشَاءُ قَدِيرٌ

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خدای بخشاینده مهربان

الْحَمْدُللّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ

ستایش خدا را که پروردگار جهانیان است.

الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

آن بخشاینده مهربان

مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ

آن فرمانروای روز جزا

إِيَّاكَ نَعْبُدُ و إِيَّاكَ نَسْتَعِينُ

تو را می پرستیم و از تو یاری می جوییم.

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ

ما را به راه راست هدایت کن.

صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِالمَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَالضَّالِّينَ

راه کسانی که ایشان را نعمت داده ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾

لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾

وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤﴾

من خودم کتاب ختم یس دارم دوستم هدیه داده اگه دوستان همراهی کنن میخوام اون جور پیش برم ولی متاسفانه ه ...

چشم سمیه جان .. منم دارم کتاب ختم یاسین رو فکر کنم فقط تفاوتش این بود که هر کدوم از اون مبین ها رو یه نخ برمیداره گره میزنه آخر به آب روان میندازه دقیق یادم نیست  .. من هر وقت دستورش رو پیدا کردم چشم می‌فرستم 

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
ممنون. التماس دعا😘🌻🌻🌻

ممنون 😍😍😘🌸🌸

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2706