2410
2553
عنوان

زیارت روزانه شهدا ( روز پنجاه و هشتم ) ... سردار شهید علی شفیعی 🌿🌿🌿🌿

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 209 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بسیار عالی و زیبا دوست عزیز 

اجرتان با شهدا 

برای شما گل عزیزم صد صلوات هدیه می‌فرستم 

😘😘😘🌸🌹🌿🌿🌹🌿🌹🌹🌹🌿🌹🌿🌹🌹🌿🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌹🌿🌹🌿🌹🌹🌿🌿🌿🌿

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
سلام الهه جون 😘صبح بخیر 

سلام عزیزم صبحت بخیر 😘😘🌹 چه خبر 

ممنونم بابت محبت های بیشمار 😘🙏🙏🥀🥀🥀🌸🥀🥀🥀🌸🥀🥀🥀🌸🥀🥀🥀🌸🌸🥀🥀🌸🥀

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2720

سلام گلم،،صد تا صلوات هدیه به این شهیدعزیز

اجرتون با سیدالشهدا علیه السلام

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2714

اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ.......

..... وعَلی مُحِبّینَ الْحُسَيْنِ

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋

به نام خدا⚘

الهم عجل لولیک الفرج⚘

سلام بر شهدا⚘

سلام اله جان⚘ الهی همگی حاجت روا بشیم⚘

عزیزم احساس میکنم شما به شهدا نزدیک ترین⚘⚘ازشون بخواه برای منم دعا کنن تا به آرزوم برسم⚘⚘⚘

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⚘⚘

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
2706