2737
2734

🌹بسم رب الشهدا والصدیقین🌹

شهید علی شفیعی سال 1345 در شهر کرمان متولد شده است، وی با حضور در جنگ باتوجه به سن کمی که داشت، توانست خیلی زود یکی از فرماندهان جنگ و جبهه شود و در عملیات‌های بدر، والفجر 8 و کربلای 4 شرکت فعال و نقش مهمی داشت و سرانجام در عملیات کربلای چهار پس از منهدم کردن سنگر دشمن در محور عملیاتی جزیره ام‌الرصاص بر اثر برخورد ترکش خمپاره به بالای ابروی چپ شهید شد.

شهید علی شفیعی در فرازی از وصیت‌نامه خود آورده است که خدایا شاهد باش به ظاهر و به درستی نیتم و تو را بهترین دوست‌ها و عشق‌ها و اعمال‌ها یافتم پس مرا به راه خودت فراخوان و بدان از تمامی مظاهر جاری بریدم تا به تو بپیوندم. خدایا من خواهان شهادت هستم پس در حقم لطفی کن، خدایا این دست‌ها در خانه تو را زده است، خدایا این چشم‌ها بهانه تو را می‌گیرد و بی‌اختیار اشک می‌ریزد.

....................................................................

سلام عزیزان . .. به نیت ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج و احترام به مقام شهدا ، بزرگداشت مقام و یاد شهدا. حاجت روایی دوستان ..تا هر روز که توفیق باشه به زیارت شهدا میریم ...

من به نیابت از طرف همه افرادی که در این زیارت شرکت میکنند .، چه لایک چه منشن شدن و.. ( هر دوستی که اسمشون نوشته باشه اینجا به هر طریقی)

در پایان  تاپیک چهار مرتبه سوره فجر  خودم میخونم و از طرف همه هدیه میشه به شهید عزیز.

🌿دوستان شما میتونید فقط با فرستادن یک صلوات یا فاتحه یا دعا و سوره دلخواه در زیارت شهدا شریک باشید .. ( کاملا اختیاری )🌿🌿🌿🌿🌿

باتشکر از حضور شما عزیزان

اجرتان با شهدا

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

.....‌‌‌‌‌.........................................................

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

سردار شهید علی شفیعی

نام : علی

نام خانوادگی : شفیعی

سال تولد : 1345

وضعیت تاهل : متاهل

محل تولد : کرمان

آخرین مسئولیت : فرمانده محورهای عملیاتی لشکر 41 ثارا...

تاریخ شهادت: دیماه 1365 کربلای 4

نام کتاب :     "مثل علی مثل فاطمه "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیارت نامه شهدا

اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَولِیاءَ اللهِ وَ اَحِبّائَهُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَصفِیَآءَ اللهِ وَ اَوِدّآئَهُ ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصَارَ دینِ اللهِ ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ رَسُولِ اللهِ ، اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَمیرِالمُومِنینَ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ فاطِمَةَ سَیِّدَةِ نِسآءِ العالَمینَ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَبیمُحَمَّدٍ الحَسَنِ بنِ عَلِیٍّ الوَلِیِّ النّاصِحِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکُم یا اَنصارَ اَبیعَبدِ اللهِ ، بِاَبی اَنتُم وَ اُمّی طِبتُم ، وَ طابَتِ الاَرضُ الَّتی فیها دُفِنتُم ، وَفُزتُم فَوزًا عَظیمًا ، فَیا لَیتَنی کُنتُ مَعَکُم فَاَفُوزَمَعَکُم

..............

🌸دعای توسل به امام جواد ع🌸

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِحَقِ‏ وَلِیِّکَ‏ مُحَمَّدِ بْنِ‏ عَلِیٍ‏ إِلَّا جُدْتَ‏ بِهِ عَلَیَّ مِنْ فَضْلِکَ وَ تَفَضَّلْتَ بِهِ عَلَى مَنْ وَسِعَکَ وَ وَسَّعْتَ

عَلَیَّ رِزْقَکَ وَ أَغْنَیْتَنِی عَمَّنْ سِوَاکَ وَ جَعَلْتَ حَاجَتِی إِلَیْکَ وَ قَضَاهَا عَلَیْکَ إِنَّکَ لِمَا تَشَاءُ قَدِیرٌ              

2731

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
به نام خدای بخشاینده مهربان
الْحَمْدُللّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
ستایش خدا را که پروردگار جهانیان است.
الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ
آن بخشاینده مهربان
مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ
آن فرمانروای روز جزا
إِيَّاكَ نَعْبُدُ و إِيَّاكَ نَسْتَعِينُ
تو را می پرستیم و از تو یاری می جوییم.
اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ
ما را به راه راست هدایت کن.
صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِالمَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَالضَّالِّينَ
راه کسانی که ایشان را نعمت داده ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾

لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾

وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤﴾

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

مادر شهید شفیعی هنوز کربلا نـرفته .

شبی در خواب علی بهش می گه : روی شانه هایم بنشین تا ببرمت کربلا .

مادر می نشیند و کربلا از شانه های پسرش پیاده می شود .

علی نخی به دستش می دهد وسر دیگر نخ را به دست خود می گیرد . قبر امام حسیــن (ع) و امام علـی(ع) و بقیه را بهش نشان می دهد . مادر برای زیارت می رود وبر می گردد .

باز بر شانه های دست پرورده شهیدش می نشیند وبه خانه باز می گردد .مادر از خواب می پرد. بوی عطــری فضای خانه را تا مدتها پر کرده بود .وهر کس به دیدار ننه سکینه می آمد از این گلاب خوش بو درخواست می کرد و ننه سکینه هم به اجبار می گفت: شیشه گلابی روی فرش شکسته و ریخته که چنین بویی پخش می شود .

#شهید_علی_شفیعی ❤ ️ #اعزامی_از_کرمان 🌹

#خاکیان_خدایی

2738

سلام آبجی خادم شهدا، صبحت بخیر نازنینم، انشالله 100صلوات میفرستم، اجرتون با ابا عبدالله الحسین علیه السلام 💚💚

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

من یک  آیت الکرسی و یک دعای فرج و ۱۴ صلوات هدیه میکنم به این شهید گرانقدر انشالله از من بپذیرند🙏🏻❣🥀🌿

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

.........‌.‌.....🌿🌿🌿🌿🌿

علی شفیعی در شهر کرمان به دنیا آمد. دوران ابتدائی و راهنمایی را با موفقیت پشت سرگذاشت . در این زمان پدر را بخاطر ابتلا به بیماری سرطان از دست داد و در کنار مادر رنجدیده خود به دست و پنجه نرم کردن با فقر ایستاد .

درسال 1356که یازده سال داشت کم و بیش در فعالیتهای انقلابی علیه رژیم ستمشاهی پهلوی شرکت می کرد، پخش اعلامیه ، نوار و کتابهای امام(ره) درمسجد جامع را در سال بعد شروع کرد.

در سال 1357 فعالیتهای خود را با ورود به بسیج مسجد گسترش داد . با شروع جنگ تحمیلی پا به جبهه گذاشت و درسال 1362 واردسپاه شد وعلاوه برحضور درعرصه جنگ در فعالیتهای سیاسی مذهبی ازجمله در گروه امر به معروف ونهی از منکر شهر کرمان هم شرکت داشت.

باحضور درجنگ با آن سن کم و بروز خصلتهای بارزی چون مدیریت، تدبیر، اخلاص و عاشق بودن و بسیاری از خصلتهای دیگر توانست خیلی زود یکی از فرماندهان جنگ و جبهه شود . در عملیات بدر- والفجر8 کربلای 4 شرکت فعال و نقش آفرین داشت.

سرانجام شهید علی شفیعی در 4 دی ماه 1365 و درعملیات کربلای 4 درمحور عملیاتی جزیره ام الرصاص براثر برخورد ترکش خمپاره به شهادت رسید.

اجرت با سیدالشهدا عزیزم🥀🌿💚

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

وصیت نامه شهید علی شفیعی:

خدایا در این ساعت آخر که تا شهادتم چیزی نمانده اینطور عرض می کنم شهادت می دهم که خدا یکی است ، محمد رسول و بنده خداست و علی (ع) ولی و رهبر تمام شیعیان.

خدایا شاهد باش به ظاهر در تنهایی زیستم و تو را بهترین دوستها و عشقها و اعمالها یافتم پس مرا به سوی خودت فرا خوان و بدان که از تمامی مظاهر جاری بردیم تا به تو بپیوندم، خدایا من خواهان شهادت هستم ولی نه به این معنا که از زندگی فرار کنم خدایا عمریست پیشانی را بر در گاهت بر روی خاک گذارده ام پس در حقم لطفی بفرما خدایا این دستها عمری در خانه تو را زده است . خدایا این چشمها بهانه تو را میگیرد و بی اختیار اشک می ریزد ، خدایا این خون که در رگهای من می چرخد همه اش به شوق توست، خدایا این زبان همچون لایه های ترک خورده زلالی باران تو را له له می زند پس خدایا با من آن کن که مرحمت و لطف وجود توست ای مهربانترین مهربان ،

با درود و سلام خدمت حضرت حجة ابن الحسن العسکری و سلام بر نائب برحقش حضرت امام خمینی و سلام و درود بیکران به خانواده های شهدا و مفقودین و مجروحین و اسراء جنگ تحمیلی و سلام مجدد بر تمامی رزمندگان اسلام که به حق پشتیبان انقلاب هستند، هدف از نوشتن این چند خط فقط این است که بر من واجب شده است آنچه که در زندگی و دیگر جاها بدهکار و یا هر مطلبی دیگر دارم شرح دهم و بعنوان وضیت نامه ای بر جای بگذارم ،

خدمت همسر محترم و بزرگوارم سلام عرض مینمایم امیدوارم این ایام کم و کوتاه که با شما بودم ببخشید من را و اگر از طرف من خلافی سر زده است مرا ببخشید، اگر شهید شدم هیچ غم و غصه ای را به قلب راه نده و همچون زینب (س) صبر کن که نصرت خدا نزدیک است، شما می توانید اگر من برنگشتم داخل خانه ای که تحویل گرفته ام بروید خداوند مؤیدتان بدارد، اگر خدا فرزندی به من عنایت کرد او را درست مذهبی بزرگ کنید و اگر جنگ بود به جبهه بفرستید از شما همسر متعهدم که واقعاً در این مدت کوتاه زندگی به من محبت کردی بسیار تشکر میکنم. و اما صحبتی کوتاه و مختصر با شما ای مادر مهربان غمگین مباش از اینکه فرزندی را از دست دادی و در مقابل خدا و حضرت زینب (س) سربلند باش، با همسرم خوشرو باش که خداوند خوشحال می شود برایم طلب مغفرت نما که گنهکار هستم و مرا ببخش که نتوانستم در این عمر کوتاه قدر زحمات شما را بدانم و کاری برایت بکنم ، خداوند ای مادر چون کوه استوارت کند.

امید است در این عمر کوتاه  و در این ایام زود گذر که با شما بودم ببخشید من را از اینکه فرزندی خوب برایتان نبودم و یک سر زحمت بسیاری را برایتان ایجاد می کردم خداوند تبارک و تعالی به شما بزرگ مردان و زنان تاریخ اجر دنیا و آخرت را بدهد، خداوند ببخشید ما را و شما عفو کنید. و اما صحبتی با شما دوستان و آشنایان و رفیقان و شما که مرا می شناختید چه کنم و چه بیش در امل صحبتم با شما عرض کمی کنم بنده ای گنهکار هستم اگر حقی بر گردن شما داشتم بخشیدم و اگر حقی بر گردن من دارید مرا ببخشید که در مقابل خدا بسیار شرمنده هستم ؛ ای دوستان جنگ را فراموش نکنید و پیرو خط رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی باشید و حرکت کنید دنبال این رهبر عزیز مساجد را که سنگرهای این انقلاب هستند حفظ کنید، تمام این شهدا که از کنار ما رفتند گفتند تکلیف این بی حجابی را معلوم کنید، دوستان حزب الله که داخل شهرهاایستاده اید حرکت کنید و ریشه این از خدا بی خبران را از زمین برکنید، رفتند آن عزیزانیکه شب و روز را در رابطه با این حرکت ها می گذراندند پس بر شما واجب است که حرکت کنید جبهه ها را گرم نگه دارید اگر نمی توانید پشت جبهه را گرم نگه دارید که خداوند حافظ مؤمنین است و پشتیبان این روحانیون مبارز باشید و استفاده کنید از این سربازان واقعی اسلام . امید است ای دوستان خداوند بر همه ما رحم کند و روز جزا بتوانیم جوابگوی حرکتهایمان باشیم من در پایان از همه آن کسانیکه از من بدی دیدند خواهش می کنم ببخشید و عفو کنید امید است خدا هم عفو کند من هم بخشیدم اگر حقی بر گردن کسی داشتم خدایا تو را به واسطه عظمت قدرت تمامی ماها عنایت بفرما. خدایا عفو کن مارا ببخش ما را که در مقابل تو هیچ جوابی نداریم بدهیم و بنده خوبی نبودیم خدایا رهبر ما را سلامت بدار و قائم مقام آن را بسلامت خدا ما را در مقابل ولی عصر(عج) سربلند بگردان .آمین

انا لله و انا الیه راجعون. تا عملیات حدود نصف روز باقی نمانده همه آماده برای نبردی سخت با کافران هستند.

من یک  آیت الکرسی و یک دعای فرج و ۱۴ صلوات هدیه میکنم به این شهید گرانقدر انشالله از من بپذیرند ...

سلام عزیزم ..ممنون ..قبول باشه .. إن شالله همیشه سلامت و حاجت روا باشید 🙏🥀

⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩

روایتی از «ننه علیِ» جبهه‌ها

هنگام جنگ علی هم مانند سایر جوانان به جبهه رفت. زمانی که پشت جبهه در واحد پشتیبانی مشغول بودم به همراه چند خانم برای شستن لباس‌ها رفتیم لشکر پودر رختشویی بگیریم و علی را آنجا دیدم. سرگرم صحبت با من بود که یکی از سربازها به علی گفت: «فرمانده.» علی به او خطاب کرد: «من بسیجی ساده هستم. منو اینطور صدا نکنید.» پسرم به دلیل اخلاص و مسئولیتی که بر عهده داشت به هیچ‌کس نمی‌گفت چه کاره است. در آخرین حضورش هم گفت که ممکن است این بار دیگر باز نگردد. پس از شهادت علی به همراه حاج قاسم سلیمانی به دیدار همسر امام (ره) رفتیم.

در ابتدای جنگ من و چند نفر از خانم‌ها در ستاد پشتیبانی جنگ در کرمان بودیم و بعد به پشت جبهه رفتیم و تا زمانی که علی به شهادت رسید، من هم در این بخش بودم و در مناطق مختلف پشت جبهه از جمله اهواز، ایلام، قصر شیرین، شوش دانیال، آبادان، خرمشهر درواحد پشتیبانی حضور داشتم. ما برای خدا کار کردیم نه برای ثروت دنیا و فرزندان ما برای دفاع از دین، وطن و ناموسمان رفتند و هرگز پشیمان نیستیم.

به عنوان یک مادر شهید تاکید من بر حجاب و کار برای جوانان است و جوان‌ها هم نباید منتظر کارهای خاص باشند. باید غیرت داشته باشند و تلاش کنند.

2706