2410
2553

من تقریبا۱ساله شبا خواب ندارم صبحها خوابم تا عصر واقعا داغونم😭کمکم کنید امروز تصمیم گرفتم کلا نخوابم شاید شب خسته شم بخوابم و فقط با قرص گلداکس میخوابم اونم ۲ساعت گاهی شبا واقعا برام دغدغه شده این مشکلم کمکم کنید چیکارکنم بخوابم و بیدار نشم ۷.۸ساعت با قرص ۲ساعتم بیشتر نمیخوابم

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام

میفهمم

واقعا سخته

کم کم تغییر بدید

از هفته ای یک ساعت یک ساعت

نگران نباشید درست میشه.

بدن آدم با سخت ترین شرایط کنار میاد

این که ساعت طبیعی و نظم پیشفرض بدنه

ورزش یادتون نره

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

من بیشتر از یه ساله واقعا نمیدونم باید چیکار کرد.هنوزم بیدارم .البته گاهی ساعت دو و سه میخوابم ولی آرزومه  یه شب ساعت یازده خوابم ببره.در کل بدنم عادت کرده و کم کم آدم و فرسوده میکنه 

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2714
اره

باید ساعت خواب بدنتو تقعییر بدی یه مدت طول می کشه نمی تونی یه دفعه ایی این کارو بکنی سعی نکن همون اول سر شب بخوابی 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن