2733
2734

من از یکی خیلی خوشم میومد قبلا

بعد با هم بودیم این اسم یکیو اورد گفت من اینو خیلی دوست داشتم😐منم میشناختمش دختررو

الان من دیگه اصلاا پسره واسم مهم نیست واقعا درک نمیکنم اصلا چجوری اونو قبول کردم🤮

ولی میرم پیج دختررو چک میکنم😐

اولاش که قیافش موقع غذا خوردن میومد تو ذهنم حالت تهوع میگرفتم😐واقعنااا

فکنم فشارم میفتاد

الانم بعضی وقتا انگار میبینمش دلم یجوری میشه

شما همچین چیزیو تجربه کردین؟؟

ARE YOU DUMB?? ...STUPID

تقریبا 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2738
تجربه نکردم ولی قطعا منم نمیتونم کنار بیام جای تو بودم همین کاری که تو میکردی رو میکردم چهار تا کلفت ...

من چیکار کردم؟

بلاکش کردم فقط😐

اونجام جیغ زدم گفتم منو ببر خونمون😐داشت حالم بد میشد

ARE YOU DUMB?? ...STUPID
من چیکار کردم؟ بلاکش کردم فقط😐 اونجام جیغ زدم گفتم منو ببر خونمون😐داشت حالم بد میشد

منظورم همین که پسره دیگه واست مهم نیست بود منم بودم کلا کاتش میکردم 

Live the moment now✌

از مادر زاییده نشده کسیکه یه خر دیگه رو به یابویی چون من ترجیح بده  

دروغ گفتم پیش اومده ولی دوستای دخترم

برامم مهم نیست تایید میکنم اره به هم بیشتر میخوره اخلاقاتون  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706