2737
2734

این خانوم فامیل دور همسرمه 

امروز دخترم و دید 

برگشته به همسرم میگه دخترت شبیه خودت نیست تو سفید و بور و‌شیک بودی ولی دخترت به خانومت رفته 

😑😑😑😑

چون سنش بالاست من هیچی نگفتم و فقط لبخند زدم 

ولی دلم خیلی گرفته

من بودم میگفتم کسی از شما نظر خواست سرت را از ماتحت ما بیرون آور ک تنفس لازمه بقاست   

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
من بودم میگفتم کسی از شما نظر خواست سرت را از ماتحت ما بیرون آور ک تنفس لازمه بقاست    

جر😂

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

👌🤣🤣🤣

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2728
فدای سرت نازنین🤣

شما دفه اولت نیس با کاربرای خانوم شوخی می‌کنی

متاهلم ک هستین

اگ ادامه بدین کاربری تون و میدم نی نی یار آقای محترم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

فقط جمله آخرت کمرم قلنجش شکست😐😂😂

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
2738
فقط جمله آخرت کمرم قلنجش شکست😐😂😂

😂

دقیقا یه بار لبخند زنان درجواب تقریبااا همچین حرفی گفتم

😊سرباید رو گردن باشه ها

البته😰بزرگترانبودا دخترخاله ی حسود وموزی شوهرجان بود

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2706