2737
2734
عنوان

پدیکور و مانیکور برای آقایان

350 بازدید | 10 پست

سلام امشب یه فیلم نگاه کردم ، تو اون فیلم نقش اصلی که یه آقا بودن رفتن به آرایشگاه و پدیکور ، مانیکور و همچنین پاکسازی پوست انجام داد‌‌. 

به نظرم خیلی خوبه که آقایون هم این کارارو انجام بدن چون تمیز بودن زیر ناخن و تمیز بودن پوست صورت جزئی از بهداشت فردیه. 

خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه لاک جیگری بزنن و یه روسری خوشگل بپوشن میشن مثه عروسک😍😑🤦🏻‍♀️😂

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2728

منم خوشم میاد

پدیکور و مانیکور فقط برای ناخن‌های بلند و لاک زده نیس

پوست اطراف ناخن و سر ناخن رو مرتب و صاف میکنه

من ملا خوشم میاد ادم ها چه زن چه مرد، به خودشون برسن. براب همسرم ضدافتاب و شوینده و مرطوب کننده و کرم دورچشم میگیرم همیشه اما پیرم میکنه تا استفاده کنه🤦🏼‍♀️😂

به شدت هم به بوتاکس پیشونی نیاز داره اما زیر بار نمیره

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

منم موافق این موردام که به تمیزی و شیک بودن مربوطه، ولی متاسفانه چون فرهنگ سازی نشده بعضیاشون کرم مرطوب کننده روشون نمیشه بزنن :||||| 

البته بعضیام دیگه زیاده روی میکنن میرن بن مژه و میکرو میکنن اصن قضیش جداست که شخصیه و سلیقه من نیست

مرا عهدیست با شادی، كه شادى آن من باشد  

نه من دوس ندارم دلم میخواد پوست دپر ناخن شوهرم باشه اصن ناخنای گردشو دوس دارم البته عشقمه شوهرم نیس 

دستاش مردونه و زحمتکشه

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
2738