2733
2734
عنوان

چرا از یادم نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 35 پست
عکساشو نگاه نکن لطفا. فقط دلتنگیت بیشتر میشه. گلم نگران نباش تموم میشه من خودم نسبت به چند ماه پیش خ ...

عکسو پاک کنیم ،خودشو گاه و‌بیگاه  و جایی ک اصلا فکرشو نمی کنیم ببینیم چکار کنیم.😢..من یهو میبینمش ،همونجا میشینم زار زار گریه میکنم

بنظر منکه هیچ وقت!!  کوچیکترین چیزی آونو به یادت میاره  اینکه میگن از ته دلت بخوای و از ...

😔

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسو پاک کنیم ،خودشو گاه و‌بیگاه  و جایی ک اصلا فکرشو نمی کنیم ببینیم چکار کنیم.😢..من یهو میبی ...

منکه از بس تو خونم بیرون نمیرم من اگر توان بیرون رفتن داشتم میرفتم 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
نوشتم که نمیخوامش دلم شکسته انگار  غم دل را نگویم با کس که ندارد غم دل

عزیزم میگی دلم شکسته خب دوسش داری وقتی داری میگی با همه ی بدیات برام خوب بودی ینی چی خب؟ینی ی حس،علاقه همراه با دلخوری ک میشه دل شکستگی

من پیشنهاد کردم بهت ک خودتو بیشتر تحویل بگیری دوس داشته باشی

اونو کم کم پاک کنی از،زندگیت ن تنها اون بلکه همه کسایی ک باعث میشن ناراحت شی

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤
2731
بخدا من غمگین ترین دختر شهرم ، دارم می میرم ولی خدا جونمو نمی گیره

ناراحت نباش دنیا دار مکافاته 

منکه از بس تو خونم بیرون نمیرم من اگر توان بیرون رفتن داشتم میرفتم 

برا من ۷_۸ماه نیست ، چند دفعه رفتم بیرون دو سه بار دیدمش،اونجاهایی ک اصلا امکان نداشت باشه،نمیدونم اینا امتخانه ،اینا زجره چیه...منم خیلی کم میرم ،مثل پوست و استخون افتادم کنج اتاقم صب تا شب ،خاک تو سرم 

2738
دلمونو ب این خوش  کنیم؟این حال ما رو اونا هم می کشن؟روزی دلتنگ ما هم می شن؟؟ من دوبار شکست خورد ...

من اولین و آخرین بارم‌بود دیگه با کسی نمیرم

عکسو پاک کنیم ،خودشو گاه و‌بیگاه  و جایی ک اصلا فکرشو نمی کنیم ببینیم چکار کنیم.😢..من یهو میبی ...

الهی بگردم 😢 خیلی سخته اینطوری حتی وقتی یکی شبیهش رو میبینی چه برسه به خودش 😔 منکه همیشه دعا میکنم اتفاقی ام جایی نبینمش. 

من که تازه فهمیدم ازدواج کرده و الان پیش زنشه دلم خونِ نمیتونم فراموشش کنم شبا تا صبح بیدارم بعدم که ...

من چهار ماه بعدش متوجه شدم 

2706