2733
2734
خخخخخ روم ب دیوار دوس پسرمه😂

ایول بابا،اگه ما مجردی دوست پسرداشتیم بخدا ی جورابم واسمون نمیخرید چ برسه گوشی ۳ تومنی دمش گرم

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایول بابا،اگه ما مجردی دوست پسرداشتیم بخدا ی جورابم واسمون نمیخرید چ برسه گوشی ۳ تومنی دمش گرم

عزیزم الهی بگردم منم همه دوس پسرام خسیس بودن این خیلی خرج کنه البته داره هم ب جاییش برنمخیوره

کی گفته؟؟؟شما ازخودت درمیاری؟؟کلی توفامیلمون ازگوشیمون تعریف کردن،برادرشوهرم رشتش الکترونیکه از استا ...

من هم اشنا هامون تعمیراتی دارن گفتن خوب نیس از ی سریا دیگه هم شنیدم

2728
عزیزم الهی بگردم منم همه دوس پسرام خسیس بودن این خیلی خرج کنه البته داره هم ب جاییش برنمخیوره

پس تا میتونی بتیغ،والا پسرا فقط واسه این خوبن،بگو این کمه من ارزشم بالاترازاین حرفاس،تا با ی جک بیاد دونبالت سوئیچشم بده،مثلا

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
پس تا میتونی بتیغ،والا پسرا فقط واسه این خوبن،بگو این کمه من ارزشم بالاترازاین حرفاس،تا با ی جک بیاد ...

هاخواهر وقتی طرف داره ادعا دوست داشتنم میکنه باید خرج کنه 

من هم اشنا هامون تعمیراتی دارن گفتن خوب نیس از ی سریا دیگه هم شنیدم

اصل و غیراصلی داره،باید اصلشو گیربیاری و ابشون تحقیق کرد اصلشوبرامون خرید،بستگی داره

۱سال پیش میخواست برام ایفون بخره قبول نکردم ارزونم بود...خاااک بر سرررم😐😂

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2738
هاخواهر وقتی طرف داره ادعا دوست داشتنم میکنه باید خرج کنه 

اره دیگه دوست داشتن خرج داره،باید ماهیانه ۱تومنمبریزه توکارتت واسه خرجیت.والا،انا بگما بدون ارتباط فیزیکی،و اگرم خیلی پاپیچه بگو باید بیاد باخانودت صحبت کنه دراین صورت مطمئن میشی و ادامه میدی،تامیتونی سنگین رفتارکن،پسرااین حجب و حیاروخیلی دوست دارن،پیشنهاد دست دادنش هم رد کن،اگه تاحالا انجام میدادی دیگه نکن،بگو توبه کردم گناه داره بانامحرم دست دادن و...،هم واسه آخرتت،هم واسه اینکه پسرا دوست دارن این حرکتو

واقعا خاک برسرت😂😂

اخه میاوردم خونه میگفتم کی گررفته؟🤣🤣😂😂

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
اره دیگه دوست داشتن خرج داره،باید ماهیانه ۱تومنمبریزه توکارتت واسه خرجیت.والا،انا بگما بدون ارتباط ف ...

اره عزیزم قبول دارم این حرفتو.ی سوال داشتم راجب توبه.ادابش چجوریه مثلا اگ سک س کردی و بخوای نکنی چجوریه توبه کردنش

نشون نمیدادی.بعد ی بهانه جور میکردی😁

نمیشداقاا خدااایی ب خااک میرفتم پارسال... ولی امسال حقوق بگیر شدم دیگه همه چیز میتونم کادو بگیرم🤣🤣🤣

2706