2737
2734
والابدجنس، نباشم بچه اولش زبانکده وباشگاه فرستاده همش مقام کشوری میاره9سالشه امارانندگی میکنه بهتراز ...

خوشبحالش کاش یکم زرنگی حوصله اونم ماداشتیم😩😩

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوشبحالش کاش یکم زرنگی حوصله اونم ماداشتیم😩😩

من ی بچه دارم لقمه بدست میدوم دنبالش باالتماس که فقط بخورولاغرامااون بچه هاش بخورن چون شوهرش خیییلی هواشوداره کمکش میکنه بچه هاشومیبره بیرون رانندگی میکنن میبرتشون باشگاه کلاخونسردن امامن شوهرم جفتمون عصبی اعصاب اصلاندارین

2738
من ی بچه دارم لقمه بدست میدوم دنبالش باالتماس که فقط بخورولاغرامااون بچه هاش بخورن چون شوهرش خیییلی ...

دقیقااااعین شرایط منی😑اگرمیدونستم عصاب بچه ندارم یکیشونمیوردم😑چه گناهی داشتن طفلکیاا😥😥

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
اینبار اگه باشم به همه ی سلسه مراتب بارداری شک میکنم بخدا سفت و سخت حلوگیری کردم ولی یادم نمیاد ماه ...

خب اگه سفت و سخت باشه جلوگیریتون که دیگه استرس نداشته باش گاهی وقتا موقع پری هم آدم تهوع میگیره

این نیز بگذرد...                                   
خب اگه سفت و سخت باشه جلوگیریتون که دیگه استرس نداشته باش گاهی وقتا موقع پری هم آدم تهوع میگیره

اینبار سفت و سخته بازم میترسم بی مورد .مسدونم ممکنه از استرس باشه حالت تهوعم

یهو دیدی خوردمت😏
اینبار سفت و سخته بازم میترسم بی مورد .مسدونم ممکنه از استرس باشه حالت تهوعم

نه دیگه تلقین نکن آره احتمالا از استرسه یکم گل گاو زبان دم کن بخور آرومت میکنه 

این نیز بگذرد...                                   
2706