2733
2734
وآی ان شاالله این یکی دخترباشه اینقددخترداشتن خوبه اگه باشی اقلاسقطش نکن جاریم بچه سومش د7تره نمیدون ...

توروخداااابرای من ازاین آرزوهااانکن😣

میخوااام چکار😭😭😭

جاریت ردددداده واقعا😂

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم چرا؟فک کنم شما قبلا سقط داشتی تو تایپکت بودم چون خودمم سقط داشتم تو ذهنم مونده؟چرا نی نی نمیخا ...

در توانم نیست از پس دوتا بچه برنمیام خیلیم جلوگیری میکنم بخدا سری پیش ال دی میخوردم اینبار اصلا همسرم میگه امکان نداره خودمم فقط میترسم که باشم حتی بیبی چکم نزدم نمیدونم چرا این شک رو کردم اینبار

یهو دیدی خوردمت😏
مرسی عزیزم.یعنی احتمالش هست باردار باشم^؟اخه لتروزول خوردم یعنی میشه پریودمو عقب بندازه؟امکانش هست؟

خواهش میکنم خواهری

امکانش هست ک باردار باشی

صبر کن تا مطمئن شی

نمی‌دونم والا،اگه قبلاً خوردی و پریودت عقب نیوفتاده الآنم عقب نمیوفته ک

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
خواهش میکنم خواهری امکانش هست ک باردار باشی صبر کن تا مطمئن شی نمی‌دونم والا،اگه قبلاً خوردی و پر ...

مرسی عزیز دلم.نه قبلا تا خوردم بعد ۷تا ۱۰روز پری اومده این ماه فعلا نه

💎زبان کوردی هویت من است💎
در توانم نیست از پس دوتا بچه برنمیام خیلیم جلوگیری میکنم بخدا سری پیش ال دی میخوردم اینبار اصلا همسر ...

شاید به خاطر استرس باشه معلومه همش استرس داری واسه اونه...بیخیال باش بسپار به خدا

2738
توروخداااابرای من ازاین آرزوهااانکن😣 میخوااام چکار😭😭😭 جاریت ردددداده واقعا😂

بم میگه جات بودم چندتامیوردم فاصله بین بچه هاننداز😂😂برادرشوهرم عشق بچه داره خانومش ازبیمارستان برگشت گفت بعدیوزودترمیارم فاصله نمیندازم اخه بچه اولش9سالشه بچخ دوم3سالشه. نمیدونم به حرفش گوش بدم بعدیوبیارم😬🤷‍♀️😂تعدادزیادباشه دورهمی خوش میگذره 😂😢

شاید به خاطر استرس باشه معلومه همش استرس داری واسه اونه...بیخیال باش بسپار به خدا

بچه دوم برام کابوسه یه کابوس وحشتناک که گاهی تو خوا هم ببینم میپرم بس که سر اولی اذیت شدم بخدا هرکی شاهد بارداری و بچه بزرگ کردنم بوده بهم حق میدم دیگه نمیتونم بدنم حداقل به ده سال استراحت احتیاج داره 

یهو دیدی خوردمت😏
مرسی عزیز دلم.نه قبلا تا خوردم بعد ۷تا ۱۰روز پری اومده این ماه فعلا نه

قربونت برم⁦❤️⁩ انشاالله که باردار باشی خدا بهت ی بچه سالم و خوشگل و باهوش بده⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
بم میگه جات بودم چندتامیوردم فاصله بین بچه هاننداز😂😂برادرشوهرم عشق بچه داره خانومش ازبیمارستان برگ ...

نه بابابه حرفش گوش ندی😑😐

شرایط هرکس بادیگری فرق داره..ولی بهترین کارتومیکنی نیار..ازجونت که سیرنشدی ول کن....تاعمرت هست همش بایددرگیربزرگ کردن بچه باشی

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
2706