2733
2739

منم رو اولی تو شیردهی باردار شدم کلی خوراکی سقط خونگی میخوردم بیوفته حال الان اسی رو داشتم شبو روز گریه..

اخه مگه میشه با یبار.....

بالاخره هرغلطی کردم نیوفتاد...

الان خداروشکر میکنم خدا ب حرفام گوش نکرد الان میگم غلط کردم خداروشکر بچه هام سالمن...

نکن اسی اگه باشه کفر نگو مگه اینگ مشکل خاصی داشته باشی(مشکل با شوهر یا وضع مالی نامناسب)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای بابا آخه چرا جلوگیری درست و حسابی نمیکنین که الان اینجوری استرس بگیرین

اینبار اگه باشم به همه ی سلسه مراتب بارداری شک میکنم بخدا سفت و سخت حلوگیری کردم ولی یادم نمیاد ماه پیش شدم یا نه و اینکه حالت تهوع دارم ولی از نظر همسرم غیر ممکنه نمیدونم چرا استرس گرفتم

یهو دیدی خوردمت😏
2738
با اجازه استاتر ی سوال دارم.ببخشید.دوستان من پلی کیستیکم ولی بادارو پریودام منظم شده.۱بارداری ناموفق ...

صبر کن

یک هفته تا ۱۰روز بعد از تاریخ احتمالی پریودت صبرکن

اگه پریود نشدی

صبح ناشتا

یعنی اولین ادرارت

تست بزن

دقیق در میاد

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘
صبر کن یک هفته تا ۱۰روز بعد از تاریخ احتمالی پریودت صبرکن اگه پریود نشدی صبح ناشتا یعنی اولین اد ...

مرسی عزیزم.یعنی احتمالش هست باردار باشم^؟اخه لتروزول خوردم یعنی میشه پریودمو عقب بندازه؟امکانش هست؟

💎زبان کوردی هویت من است💎
الهی فدات شم 😍❤چند ماه اقدامی ،من خودم ۸ ۹ ماهه باردار شدم،اصلا هم طی این روزا نگران نبودم ،😁

قربونت.❤❤...یه سال گذشته ولی مرتب اقدام نداشتم چون همسرم به خاطر کارش و خدمتش زیاد پیشم نبود...البته تنبلی هم دارم😕

2706