2733
2734
من یه وقتایی پریم دیرمیشد به خدااامیگفتم خداااجون نزارگناه کنم خدای نکرده باردارباشم سقطش کنم... د ...

جای جاریم بودی چی مبگفتی الان سومی توراه داره اینقدخوشحالن بعدمیادبم میگه تامیتونی وجوونی یکی دیوه بیارتنهایی توخونه چیزب نداری چندتابیار😬😂انگاری جوجه کشی دارم یامسابقه داریم🤷‍♀️

تو مطب دکتر زنان بودم خانومه کنارم ۳ تا بچه قد و نیم قد داشت و چهارمی و باردار بود اومده بود واسه سقط کنارش یه خانم ۳۰ ساله بود و میگف ۷ ساله اقداممو باردار نمیشم.همونجا گفتم خدایا لال شدم با این صحنه

خدایا میدونی ک دار و ندارمی..پس خودت مواظبم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزدلم به خدا من تو مجردیمم عاشق بچه بودم ولی قسمتم نشده هنوز...به خدا دعای شب و روزمه...دوس ن ...

😂😂الهی عزیزم اول تو دعا کن فندق منم سالم بیاد بغلم ،بعدش بشنوم چند ماه بعدم بچه تا داره به دنیا میاد 😍❤

2731
2738

با اجازه استاتر ی سوال دارم.ببخشید.دوستان من پلی کیستیکم ولی بادارو پریودام منظم شده.۱بارداری ناموفقم داشتم این ماه فولی۱۵داشتم امپول زدم و رفتم واس اقدام الان ۱۳م باید پریود میشدم نشدم.بنظرتون باردارم؟یا صبر کنم؟کی بی بی بزنم؟

💎زبان کوردی هویت من است💎
مرسی عزیزدلم به خدا من تو مجردیمم عاشق بچه بودم ولی قسمتم نشده هنوز...به خدا دعای شب و روزمه...دوس ن ...

من بعد ۳ سال خدا بم نی نی داد.امیدتو از دست نده گلم

خدایا میدونی ک دار و ندارمی..پس خودت مواظبم باش
جای جاریم بودی چی مبگفتی الان سومی توراه داره اینقدخوشحالن بعدمیادبم میگه تامیتونی وجوونی یکی دیوه ب ...

نه😱😱

بعضی هاااواقعاچه حوصله وارن😥

بخدااادوتادارم عصاب حوصلم نمیکشه..همینارم درست بزرگ کنم هنرکردم

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
😂😂الهی عزیزم اول تو دعا کن فندق منم سالم بیاد بغلم ،بعدش بشنوم چند ماه بعدم بچه تا داره به دنیا می ...

ممنون از انرژی مثبتت عزیزم...برای نی نیت ایت الکرسی میخونم انشالله صحیح و سالم بغلش کنی😍

ممنون از انرژی مثبتت عزیزم...برای نی نیت ایت الکرسی میخونم انشالله صحیح و سالم بغلش کنی😍

الهی فدات شم 😍❤چند ماه اقدامی ،من خودم ۸ ۹ ماهه باردار شدم،اصلا هم طی این روزا نگران نبودم ،😁

2706