2726
عنوان

به والله کلافه شدم آخه چرا😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 47 پست
سخت نیس عزیزم  امتحان نهایی سخت نیس  فقط مثلا تو امتحان معارف  تا جاییی ک‌میتونی ه ...

معلما تاجایی که تونستن مارو ترسوندن که مصححا سخت گیرن

یکی از بچه های پارسال میگفت زیست درحد۱۸نوشتم بهم۱۳دادن

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
قدرشو بدون اخه کی میاد بشینه یه کتابو برای یه نفر دیگه توضیح بده😁

هر کس پر طاووس خواهد جور هندوستان کشد  

شوخی کردم

ولی میدانی چه آون آلات نیست که واسط توضیح بده مجبور خودم بخونم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم ۱۲ تجربیه خوابه.ولی امشب دیر خوابید.کنکوری خونده.ولی نمیدونم اوضاش چطوره.خدا به همتون کمک ک ...

من که کنکور هیچی نخوندم 

موفق باشه

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
معلما تاجایی که تونستن مارو ترسوندن که مصححا سخت گیرن یکی از بچه های پارسال میگفت زیست درحد۱۸نوشتم ...

معلم ها اینجوری میگن ک بترسوننن  به ماهم میگفتن خب 

بعدشم عزیزم کسی ک درست بخونه امکان نداره فک‌کنه ۱۸ میشه بعد بشه ۱۳ امکان نداره اصلا کاملا ادن دانش اموز از نظرمن شوته

با منم خیلی میگفتن اصلا از این خبرا نیس 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2728
هر کس پر طاووس خواهد جور هندوستان کشد     شوخی کردم ولی میدانی چه آون آلات نیست که وا ...

اره خب هیچی خوندن خودآدم نمیشه

معلما تاجایی که تونستن مارو ترسوندن که مصححا سخت گیرن یکی از بچه های پارسال میگفت زیست درحد۱۸نوشتم ...

عزیزم همیشه وقتی جواب سوال رو میدی اول برو نکات مهمش رو بنویس بقیه رو از خودت تف بده.مصحح ها فقط نکات مهم رو زیرش خط میکشن و نمره میدن به بقیش کار ندارن.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
معلم ها اینجوری میگن ک بترسوننن  به ماهم میگفتن خب  بعدشم عزیزم کسی ک درست بخونه امکان ند ...

ممنونم حرفات بهم دلگرمی داد😁😁

عزیزم همیشه وقتی جواب سوال رو میدی اول برو نکات مهمش رو بنویس بقیه رو از خودت تف بده.مصحح ها فقط نکا ...

اتفاقا من همیشه اینکارو میکنم ولی معلم خودم به شدت سخت گیره روجزئیاتم تمرکز میکنه سه ساله دهنمو سرویس کرده نوبت اول بهم داده بود۱۹.۷۵ نمره مستمر۱۹😐😐

نترس دختر من فقط میخواد نمونه سوال بخونه.به نطرم کافیه.

من استرسیم نمیتونم به نمونه سوال اکتفاکنم

اینجوری نکن بدترمیشی

دست خودم نیست از دهم که یه درس تامرز تجدیدی رفتم حتی از انشاهم میترسم

دست خودم نیست از دهم که یه درس تامرز تجدیدی رفتم حتی از انشاهم میترسم

خب دیگه هرچی افکارمنفی دنبال میکنی داری روش تمرکزمیکنی بدتریرت میادد...بیایبارافکارت عوض کن توخودت تونستن موفقیت روزای خوب بیبین هرچی که انرژی مثبت...همی برات همونی میشه که دلت میخواد

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
من استرسیم نمیتونم به نمونه سوال اکتفاکنم

معلم های نهایی اسون گیر ترن.من خودم وقتی دبیرستان بودم سال اخر فکر میکردم امتحان رو خراب کردم بهد میدیدی نمرم خیلی خوب تر شده.دختر من کلا ریلکس هست خودم بهش توصیه کردم فقط نمونه سوال بخونه چون تستی خونده..برا امتحان دیگه با چند نمونه سوال حله.غصه نخور امتحانها امسال بخاطر کرونا اسونه.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
معلم های نهایی اسون گیر ترن.من خودم وقتی دبیرستان بودم سال اخر فکر میکردم امتحان رو خراب کردم بهد می ...

امیدوارم همینطور که شما میگی باشه

من سال اخر هنرستانم ، کل امتخانامون غیر حضوری و آنلاین برگزار شد فردا هم آخریشه 

انشالله که موفق باشی گلم ...مطمئمن باش میتونی در ضمن اون ۴ تا درس هم من خوندم زیاد سخت نیست نهایتا تو ۴ الی ۵ ساعت تموم میشه الکی به خودت استرس نده ... مگه امتحانت شنبه نیس؟ حتی فردا رو که تا ظهر خواب باشی یه نصفه روز وقت داری میشه یه کتاب کامل خوند ۴ تا درس دینی برای یه دانش آموز زرنگ با نمره های عالی مثه تو که کاری نداره گلم

2706