2733
2734

یک ساعت ونیمه از خواب بیدارشدم خوابم نمیبره خیرسرم شنبه امتحان دارم باید درس بخونم فردا سرحال باشم آخه چراخوابم نمیبره

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

الان پاشو بخون دوازدهمی یا نهمی عزیز 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان پاشو بخون دوازدهمی یا نهمی عزیز 

۱۲ 

مغزم هشیار نیست خوابم میاد ولی خوابم نمیبره

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2728
یکم کتاب بخون با موبایل ور برو خوابت میبره حتما

آخه اگه الانم خوابم ببره فرداتالنگ ظهر باید بخوابم ۴درسم مونده😥اعصابم خورده که چرا بی دلیل از خواب بیدارمیشم وخوابم نمیبره

منم امتحان دارم  شنبه  اما حال نداری بخونم

وای چطور استرس نداری؟

2738
۱۲  مغزم هشیار نیست خوابم میاد ولی خوابم نمیبره

ذات نایافته از هستی بخش 

کی شود هستی بخش😂😂😂

همچین چیزی بود 

اینو بخون برق سه فاز میگیزتت هوشیارم میشی

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
ذات نایافته از هستی بخش  کی شود هستی بخش😂😂😂 همچین چیزی بود  اینو بخون برق سه فاز میگ ...

😁کل کتاب دینی یه طرف این درس ۵که راجبه اختیاروقضاوتقدیره یه طرف چقدر نچسبه🤦‍♀️

خو کمرم درد میکند  دکتر میگه زیاد نباید بشبنم

خوابیده نمیتونی بخونی؟ توهم ۱۲هستی؟

دختر منم ۱۲ هست خیلی استرس داره البته اون الان خوابه

خوشبحالش من فکرکنم از استرس زیاد خوابم نمیبره دلم نمیخواد بیدار باشم

2706