2733
2734

این برام انرژی منفی هس ...چجوری بهش فک نکنم ؟

شما اینجوری هستین ؟

مثلا به نقاشی علاقه دارم ولی میگم مثلا که چی ... میخام چیکاره بشم ولی حالمو خوب میکنه 

بی تفاوت به هر تفاوت 🤷🏻🤷🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان دستشویی بین راهم بخوای بری اول باید به پولش فکر کنی..

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
2738

همه اینجورن عزیزم خیلی خوبه ک قبل انجام کاری ب همچیش فکر میکنی ولی کاریو ک دلت میخواد انجام بده خیلی وسواس نداشته باش فکر کنم تو خرید کردنم باز اینجوری وسواسی باشی 

تجربه به من نشون داده هرچی بیشتر خرج کنی بیشتر پول میاد دستتت 

اگ خودباوری داشته باشی و برنامه ریزی  قطعا رو هرچیزی ک سرمایه بذاری میتونی ازش پول در بیاری

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
همه اینجورن عزیزم خیلی خوبه ک قبل انجام کاری ب همچیش فکر میکنی ولی کاریو ک دلت میخواد انجام بده خیلی ...

کلی خرید میکنم بعدش پشیمون میشم 😑 پول دستم نمیمونه

بی تفاوت به هر تفاوت 🤷🏻🤷🏼‍♀️

منم خودم اینجورم دلم نمیادخرجم کنم ولی من ک ضاغل خونه ام میبینم بعضی زنامثلابرای جوانسازی پوستشون ازم پونصد سرم جوانسازی میخرن براشونم مهم میس اصلاپول باخودم میکم ماام زنیم ایناام

رنگ ولایتhaircolorist