2737
2734
عنوان

من یبار خیانت کردم ...

776 بازدید | 26 پست

همیشه مردم مینالن از خانت از دروغ از دورنگی بقیه بیاین صادق باشیم گاهی وقتا خودمونم ی کارایی کردیم من عشق اولم ی پسر شیطون خیلی خیلی پر انرژی به روز خلاصه خیلی خوب بود عین فیلما رفتار میکرد خیلی جذبش شدم ولی یه روز رفتیم بیرون با ماشین بچرخیم میخولست ب و س م کنه منم ک  ازون دخترای مذهبی هست ک حجاب شاید نداشتم ولی اصلا اهل هیچ برنامه ای نبودم الانم نیستم سنگینی خاص خودمو دارم نزاشتم و قهر کردم و اینا بعدش فهمید ک ن من حریم خودمو رعایت میکنم دیکه چیزی نخواست ولی دلمو زد منم نمیدونستم چطور از خودم جداش  کنم الکی وانمود کرذم قراره با پسر عموم ازدواج کنم ک بیخیالم شه خلاصه زنک زد خیلی نفرینم کرد ولی نمیدونم چرا دیگع ازش خوشم نیومد الانم پشیمون نیستم اصلا ولی همش میکفت تو بمن خیانت کردی نفرینم میکرد 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به دعای........ بارون نمیاد

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2731

از نظرم واقعیتو میگفتین (احساساتتون)بهتر از این بود که بگین دارین خیانت میکنین!

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            
الان خیانتی نبود ک🙄

میگم ک الان مهم نیست من چیکار کردم ولی ذون تا اخر عمرش من براش ی تجربه ی تلخم ک بهش خیانت کردم یا باهاش دورو بودم 

2738

دخترمذهبی باپسری وارد رابطه نمیشه😞

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
از نظرم واقعیتو میگفتین (احساساتتون)بهتر از این بود که بگین دارین خیانت میکنین!

ول نمیکرد میگفت علاقه بعد ازدواج  ب وجود میادو اینا حالا من  عاشق کسیم ک مرد باشه مردونگیش هویدا باشهولی خیلی سوسول بود خخ

میگم ک الان مهم نیست من چیکار کردم ولی ذون تا اخر عمرش من براش ی تجربه ی تلخم ک بهش خیانت کردم یا با ...

اخه تو از عقایدت دفاع کردی و این عالیه..بنظرم پسر عمو و نمیگفتی دوستانه تموم میکردی

خدایا میدونی ک دار و ندارمی..پس خودت مواظبم باش
2706