2737
2734
عنوان

ادم انرژی منفی 😖😖😖

254 بازدید | 10 پست

من‌همیشه خدا خوشبین بودم وراحت بودم تااینکه دوروزه مهمون ناخونده اومده خونمون همش میگه کاش خواسنگارای داغونتو رد نمیکردی حالا پیرمرد وسن بالا میاد بگیرتت بدبخت میشی واینجا تهران نیس که سنت بره بالا جوون بگیرتت وداره سنت بالا میره خب چیکار کنم چند تا دونه داغون اومدن پارسال یکی دوتا افتضاح امسالم کلا کسی نیومده خوف وترس بدلم افتاده که اگه باادم پیر ازدواج کنم حق طلاق بهم میده بعدا ازش جدا بشم بخاطر پیر بودنش یا نه که ازدستش راحت شم ۲۹سالمه 

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تهران هم فرقی با جای دیگه نداره😞

از ادم انرژی منفی دوری کن... الان خودش حاضره همینطوری ازدواج کنه؟؟؟؟

ادم دیر ازدواج کنه اما خوب ازدواج کنه🌺

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            

سنت زیاد نیست ک، هیچوقت بخاطر سن هرکسی رو قبول نکنید، خونه پدرت ی نون  گیرت بیادبخوری بهتره اینهدک تن  ب هر ازدواجی بدی، چیکار ب حرف مردم داری، اگر خدایی نکرده با ی ادم اشتباه ازدواج گنی اونوقت مردم جوابگون؟

2738

میگفتی خیلیا میان سمت من ولی عزراییلم سمت تو نمیاد😒😒😒😒😒

مادر من اون زمان ۳۸ سالگی ازدواج کرد. یکی از دختر دایی‌هام ۳۴ سالگی. مطمئن باش مورد خوبش به وقتش میاد سراغت. به حرف این آدما هم گوش نکن که کل خوشبختی و بدبختی یه نفرو تو ازدواج میبینن و سرشون توزندگی بقیه‌ست.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
میگفتی خیلیا میان سمت من ولی عزراییلم سمت تو نمیاد😒😒😒😒😒 مادر من اون زمان ۳۸ سالگی ازدواج کرد. ...

مرسی عزیزم انقد گفته الان دارم به این فکر میکنم اگه ادم پنجاه ساله وپیر بیاد چجوری باهاش زندگی کنم 

خدایا داده ونداده ات راشکر
مرسی عزیزم انقد گفته الان دارم به این فکر میکنم اگه ادم پنجاه ساله وپیر بیاد چجوری باهاش زندگی کنم&n ...

آدم پنجاه ساله میره سمت هم‌سن خودش، نمیاد سراغ یه دختر جوون که نیازای دوران جوونی رو داره عزیزم. اگرم یه درصد اومد یدونه با جارو بزن تو ماتحتش پرتش کن بیرون.

الان سن ازدواج بالارفته نگاه نکن اینجارو دختر ۱۵ساله نامزد کرده🤦 پسرای در شرف ازدواج هم‌سن خودتم زیادن، اگه اونی که میخوای رو ندیدی، حتما قسمتت هنوز پیدا نشده.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟