2733
2734
من خط قرمزم قلیونههههه 

😂😂بابا بیخیال سخت نگیر

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من خواستگارم مشروب می خوره در حدی که زیاد مست نشه به گفته خودش با دوستاش دور هم جمع می شن مسخره بازی درمیارن

بهش می گم قران ،مشروب هم ردیف زنا چ ربا آورده اینقدر که ناپسنده تو کتش نرفت می گه زمان پیامبر ،مالک هم مشروب می خورد می رفت جنگ از یه جای چند نفر از خودی ها رو کشت از اون به بعد دیگه می گن استفاده منع شد 

اگه دوست داری کسب و کارت رو رونق بدی ، می تونم بهت کمک کنم طراحی سایت مطابق سلیقه و امکانات که شما نیاز دارید. برای اطلاعات بیشتر بهم پیام بدید
اخه دوسش دارم ضرش واسه اون نیست که واسه منم هست

فقط به  خانواده همسرت نگو كه كمك كه نميكنن هيچ اين وسط دلخوريم پيش مياد.كاريت نباشه خودش ميذاره كنار

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من خواستگارم مشروب می خوره در حدی که زیاد مست نشه به گفته خودش با دوستاش دور هم جمع می شن مسخره بازی ...

البته دیگه نمی خوام بهش فکر کنم،یه با. عکس سردار سلیمانی گذاشتم پروفایلم گفت این چیه بدم میاد

از کسی که ازحریم حرم حضرت زینب محافظت میکرده ، بدش میاد 😣 

از این اینجا گذاشتمش کنار

اگه دوست داری کسب و کارت رو رونق بدی ، می تونم بهت کمک کنم طراحی سایت مطابق سلیقه و امکانات که شما نیاز دارید. برای اطلاعات بیشتر بهم پیام بدید
2706