2726
عنوان

خیلی پشیمونم

210 بازدید | 8 پست

بااینکه باراولم بود ولی پشیمونم دیگ نمیکنم از اهش ترسیدم ولی قصدم این بودم دیگ اذیتم نکنه آخه اینجا شنیده بودم اگر جواب بدی دیگ اذاکیت نمیکنن (تاپیک قبلیم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدونی لزچی میترسم از اینکه بچه دارنشم ولی واقعا اذیتم کرد طاقتم تموم شده بود از جوابام معلومه حرصیم

اخه گلی تو خیلی سنت کمه طبیعیه انقدر حساس بشی کاش برا خودت کار دست و پا کنی آرایشگری بری کار کنی دنبال دلخوشیات بری 

من نه منم نه من منم😎

ببین من خودم تند جوابتو دادم، ولی الان پشیمونم. هنوز خیلی کوچیکی. بی تجربه ای حق هم داری. سنی نبود که بخوای تشکیل خانواده بدی. مطمئنم بدی هم دیدی که میخوای تلافی کنی. فقط تجربه خودمو بهت بگم. آدمی که به خانواده اش وفا نکنه به زنش هم نمیکنه، بعد هم مادرشوهرت هر چقدر هم بد باشه باز هم مادره. من نمیخوام بگم مادر مقدسه و فلان. ولی خدایی بچه الکی بزرگ نمیشه، خیلی زحمت داره. فکر کن شوهرش هم معتاد بوده. خود مادرشوهرت هم به نوعی قربانی بوده. این روشی که‌ پیش گرفتی چاره کار نیست، همین