2733
2734
عنوان

شوهر بد بخت

493 بازدید | 31 پست

من شوهرم پول داره ولی عروسیم برام ۳۰ تومن طلا خرید ما طلا زیاد نیخریم شوهر با برادر شوهر شریک یک سال بعد ما برادرشوهرم ازدواج کرد ۱۰۰ تومن طلا خرید یک ماه میگم برای عروسی دختر عمون ک مث خواهرامه لباس نمیخرم بجاش طلا میخرم میگ نمیدم و .. الان میگم هفته دیگ عروسیه پول بده طلا میگ نمیدم چ گوهی میخورم امشب باهاش دعوا کردم الان قهره رفته تو حال خوابه عصابم ب شدت خرابه چیکار کنم پول طلا بده شوهرم ب فرمان مامان خواهراشه هر جقد اونا بخوان بهشون نیده ب من نمیده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بخاطر طلا ارامش زندگیتو بهم نزن خیلیا همینم ندارن...

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2738

اگه باهمین لهن گفتی.حق داره نده.بااین حساب ک میگی لجبازم هس.بعدم بخاطر طلا کام خوتو تلخ نکن سعی کن کم کم بازبون باسیاست راضیش کنی برات بگیره اگه خیلی دوس داری

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
خیلی چیزای مهم تر از طلا هست خوش باشید ارزش نداره 

شوهرم خیلی اذیتم میکنه کمی دست بزن داره من مامانم اینا پیشم نیستم من ب غربتم شوهرم امشب رف خونه خواهراس اما منو نبرد من تنها بودم ب منم نگق میره اونجا انقد ناراحت شدم

2706