2733
2734

قیمت یه نیم ست استیل چنده؟ میدونین؟ 

دارم میرم عروسی هیچی طلا ندارم😭😭😭

اگه استیل بندازم خیلی زایس؟ 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عروسی😐😐

کرونا😐😐😐

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

۱۰۰این طرفا

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
نه بابا  ۱۰۰اینا یا کمتر

وای ممنون عزیزم خوشحالم کردی   یکی گف سیصد اینا... من اصلا وضعیت مالیم این روزا خوب نیی😭

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2738
عروسی😐😐 کرونا😐😐😐

بعد کرونا.... یه ماه دیگه

نه اصلا قابل تشخيص از طلا نيست بستگى داره چجورى ميخواى ولى اگه اينستا دارى پيج حميد مظهرى رو سرچ كن ...

مطمئن هستش؟ 

2706