2733
2734

قبلا باد میومد خیلی خوشم میومد ولی الان میترسم بادش شدیده جدیدا اینجوری شدم استرس گرفتم چند شب پیشم باد بدجور زد برقا قطع شد خونه تنها بودم زنگ زدم نامزدم گفتم بیاد دنبالم ساعت 12 شب تو خیابون تنها بودم تا بیاد دنبالم خونمونم طبقه هفتمه بیشتر میترسم واقعا ترسو شدم بیچاره اون شهرایی زلزله سیل و.... اومد شهرو خراب کرد والا واسه ما خداروشکر چیزی نشده اینجوری استرسی شدم

کاربری قبلیم تعلیق شد😑

خب زود بخواب ک نترسی

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اخه شدیده

شديد باد مياد

منم ميترسم

انگشت پام هم شكسته و نميتونم پاشم چراغو روشن كنم😭

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
باد ترس داره؟

منم بینهایت از صدای باد میترسم

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2706