2737
2734
نمی دونم چرا اصلا  جدی نمیگیرن به خدا یک ساله هیچ مساقرتی نرفتم حتی در حد یک ساعت جایی برم تمتم ...

اصلا کافیه بری تو خیابون تا اوج فاجعه مشخص بشه ..مردم همینطوری تو هم دیگه راه میرن و میخورن بهم اصلا مهم نیست براشون

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
اونایی که رعایت نمیکنن دارن حق ما رو ضایع میکنن

من واقعا سپردمشون به خدا. ایشاالله اونایی که مسخره میکنن و رعایت نمیکنن خدا خودش جوابشونو بده. 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جان برای مادرتون پنج تا صلوات و پنج تا حمد خوندم روحشون شاد

خیلی ممنونم عزیزم   الهی دلت شاد بشه

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
ما هم همینیم خدا شاهده. بعد یه عده حیوون گند زدن به همه چی. دلم واسه بچه ام کبابه. انقدر تنهاست و حو ...

اخ ک حرف منو زدی شوهرم نیستش ۲۰ روز یکبار میاد ما همش تو خونه ایم نابودیم وقتیم هس بخاطر کرونا هیچ جا نمیریم بعدا ولوها میرن توقع از ما هم دارن مادرشوهر من همه جا میره ب ما میگه بیایید خونمون ...

کاربر قدیمی ام 
2728
اصلا کافیه بری تو خیابون تا اوج فاجعه مشخص بشه ..مردم همینطوری تو هم دیگه راه میرن و میخورن بهم اصلا ...

آره واقعا به خدا اون هفته کار بانکی داشتم مثلا بانک خصوصی و باید خلوت باشه اول اینکه شلوغ دوم هیچکس از پرسنل بانک ماسک نزده بود از ده تا آدم یه نفر ماسک داشت اصلا یه وضعیتی بود خواهر شوهرم پرستار اون روز تلفنی میگفت یکی تصادف کرده آوردنش اورژانس میگه تست کرونا ازش گرفتن مثبت بوده اصلا علائم نداشته ببین عمق فاجعه در چه حده

اصلا کافیه بری تو خیابون تا اوج فاجعه مشخص بشه ..مردم همینطوری تو هم دیگه راه میرن و میخورن بهم اصلا ...

همین جا روزی چند نفر تاپیک خرید میزنن واقعا آدم نمیدونه چجوری حالیشون کنه الان وقتش نیست انگار خبر ندارن اوضاع وخیمه

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
خیلی ممنونم عزیزم   الهی دلت شاد بشه

سلامت باشی انشاءالله🙏❤

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
اخ ک حرف منو زدی شوهرم نیستش ۲۰ روز یکبار میاد ما همش تو خونه ایم نابودیم وقتیم هس بخاطر کرونا هیچ ج ...

میفهمم عزیزم. هر چی بگی درک میکنم. من یکی که خسته شدم انقدر با ادمایی که رعایت نمیکنن بحث کردم. همین امروز با دوستم دعوام شد که داره میره شمال. بهش میگم بی شعور ۶ ماه تحمل کن نمیمیری که. میگه برو بابا. کرونا کجا بود. اصلا نمیخوان قبول کنن دیگه. نرود میخ آهنین در سنگ.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738
ما هم همینیم خدا شاهده. بعد یه عده حیوون گند زدن به همه چی. دلم واسه بچه ام کبابه. انقدر تنهاست و حو ...

پسر 4 ساله منم همش میگه کی میریم خونه خاله😭😭😭😭😭خواهرم مجرد وقتی میرفتیم خونه پدرم کلا پسرم با خواهرم سرگرم بود.من دارم روانی میشم شوهرم هم میگه سر کار کسی رعایت نمیکنه چه فرقی داره من میرم سر کار و میام خونه پیش شما

میفهمم عزیزم. هر چی بگی درک میکنم. من یکی که خسته شدم انقدر با ادمایی که رعایت نمیکنن بحث کردم. همین ...

خوارشوهرم میگم خطرناکه و...مردم باید  رعایت کنن میگ مردم دیگ خسته شدن گفتم مگ رعایت کردن ک خسته شدن؟

خود خوارشوهرمینا دائم با عمو ...شلوع بیرون بودن 

بخدا بدشونو نمیخوام اما خوشحال میشم اگ کرونا بگیرن تا ادب بشن 

فرقمون چیه؟

اونا رفتن و نگرفتن ما نرفتیم و نگرفتیم

کاربر قدیمی ام 
پسر 4 ساله منم همش میگه کی میریم خونه خاله😭😭😭😭😭خواهرم مجرد وقتی میرفتیم خونه پدرم کلا پسرم با خ ...

دقیقااا. بخدا دیگه نمیدونم چکار کنم. از یه طرف نگران سلامتی خانواده ام هستم از طرفی بیرون روز به روز اوضاع بدتر میشه. شوهر منم طفلی میره سرکار. خودش تا جایی که میتونه رعایت میکنه. ولی اونم میگه هیچکس بیرون حتی یه ماسک هم نزده. بابا ما یه فامیلمون بارداره. تو این سه ماه کرونا چند دفعه رفته مسافرت. بگو تو از شرایط بارداریت نمیترسی اخه.

💔 امروز امار رکورد زد. واقعا موندم چرا رعایت نمیکنن😞

نمونش یه خانم تاپیک زده هفته دیگه عروسیشه تو این اوضاع کرونا وخیم میگم مگه شهرتون قرمز نیست چرا میخوای الان عروسی بگیرین میگه زندگی همینه...

تــــــو تمال دنیا کرونا تموم میشه ولییییی تو ایران تا همیشهههه میمونه این خط این نشوووون‌×

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2706