2737
2734

خدا لعنتشون کنه الهی که میرن مسافرت. الهی خدا ازشون نگذره. قاتلای عوضی. میمیرن ۶ ماه بتمرگن خونشون. کل دنیا کنترل کرده اونوقت امار ایران داره میرسه به روزی ۴ هزار تا. به هر بی شعوری هم میگم بابا رعایت کن. چند وقت نرو جایی. میگه گور بابای کرونا‌. چقدر میتونه یه آدم بی شعور باشه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه که با نهایت بیشعوری استوری مسافرتشونم گذاشتن بی فرهنگ ها

بدبختی تر و خشک داریم باهم میسوزیم این انصاف نیست 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2731
اقا ما قراره دانشگاهم بریم با این اوضاع ؟

بابا ما رفتیم کجارو گرفتیم... ول کنید همه نرید تشکیل نشه کلاس

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
خدا لعنتشون کنه الهی که میرن مسافرت. الهی خدا ازشون نگذره. قاتلای عوضی. میمیرن ۶ ماه بتمرگن خونشون. ...

بخدا میگن کرونا الکیه خاک بر سرا

برای سلامتی دوقولوهام گل پسرم و گل دخترم صلوات بفرستین♥️

عزیزم روحشون شاد انشاءالله خدا به شما وخانوادتون صبر بده 😔 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2738

من تو گروه جهادیم و گان تولید می کنیم .

یعنی انقدر این گانای بیمارستانی وحشتناکن ک آدم نمی تونه تحمل کنه 1دقیقه توش بمونه .

کادر بیمارستانی ،جهادگرا چه گناهی کردن که باید چندین ساعت با دستکش و ماسک و گان کار کنن.

یکم وجدان چیز خوبیه

خودشون هرچیشون شه به درک میخواستن نرن.... ولی بعدش پس فردا میان میچرخن تو شهر بقیه رو الوده میکنن....

اگه کسی ازشون بگیره خدایی نکرده فوت کنه خونش گردنشونه

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

بیشعورا میکردم اگه عید مسافرت نمیومدن میتمرگیدین خونه هاتون الان خوزستان به این فلاکت دچار نمیشد

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2706