2733
2734

دوماهه مامانمو از دست دادم شرایط اینجا اینقدر وخیمه ک حتی نمیشه برم سر مزارش آروم شم میگن خاک سرده ولی همونم ازم دریغ شده تنها کاری ک این روزا میکنم بغل کردن آخرین پیرهنشه  

خدایا خودت بگو با این همه دلتنگی چیکار کنم 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالبه که با نهایت بیشعوری استوری مسافرتشونم گذاشتن بی فرهنگ ها

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2731

واقعا خدا لعنت کنخ

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

گناه من چیه ک از بهمن خودمو قرنطینه کردم و مامانم و ندیدم تا بعد فوتش حسرت آخرین نگاهش تا ابد منو میسوزنه

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2738

بخداااا حق الناس من از هیچ کدومشون نمیگذرم  

امروز از دم هرچی پست و استوری دیدم مسافرت بود.... موقع ریختو قیافه و تیپ و سرو لباس و صحبت کردن و روشن فکری ...ادای لاکچری هارو درمیارن ولی موقع این چیزا بی فرهنگ و بیشعور محض هستن

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
💔 امروز امار رکورد زد. واقعا موندم چرا رعایت نمیکنن😞

خوزستان فاجعه س هیچکی هم رعایت نمیکنه

2706