2726
عنوان

کسی میشناسید که کلا معتقد نبوده باشه بعد یدفعه مومن شده باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهام چرخشی

الهام چرخنده عزیزم

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
2728
باید ازش ترسید الانم

نه الان ۵ ساله ازدواج کرده و دوقلو دختر داره.الان مثه فرشته هاس.توبه کرده همش کربلا اینا میرفت.خیلی پاک و با حیا شده خدایی

خدایا میدونی ک دار و ندارمی..پس خودت مواظبم باش
همسرشون طلبه هستن یا چی

مداحه و خونواده شهید.این و معرفی میکنن و تو خواستگاری با اینکه هییییچیشون بهم نمیخورده جفتشون عاشق میشن 

خدایا میدونی ک دار و ندارمی..پس خودت مواظبم باش

دخترعموی پدربزرگم

لاییک بوده! 

بعد ۲تا چادر روی هم میپوشید، هر مراسم مذهبی هست شرکت میکنه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

خواهرشوهر منم توی دانشگاه رفت راهیان نور بعدش اومد متحول شد و چادری شد و به شدت محجب😅

بعد یه خواستگار میلیاردر اومد براش . چنان متحول شد و برگشت به تنظیمات کارخانه. و کلا حجاب رو بوسید گذاشت کنار

اصلا اون دو سال رو که مومن شده بود رو قبول نداره الان😅😅 

2706