2737
2734

kiss,وارثان،شکارچی شهر،k2

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم سریالای لی مین هو رو دیدم همرو الانم دارم پادشاه ابدیو میبینم، ولی قشنگترین سریالی که خیلی وقت پیش دیدم ولی هنوزم خیلی دوسش دارم سریال ملکه برفی بود، سریال دبلیو هم جالب بود.

2738
وایی منم دیدم عالیه چقد عر زدم موقع دیدنش کی درامری؟ من ب جز این تو زیبایی رو دیدم هنو کی درامر نی ...

وای میشه بگی این کی درامر و کی پاپر و کره لاور چین؟😬

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 
وای میشه بگی این کی درامر و کی پاپر و کره لاور چین؟😬

کی درامر کسی ک ب فیلمای کره ای علاقه منده و میبینه

کی پاپر کسی ک ب اهنگای کره ای علاقه منده و میگوشه

کره لاور هم معلومه چیه دگ کره لاور(lover)

-
کی درامر کسی ک ب فیلمای کره ای علاقه منده و میبینه کی پاپر کسی ک ب اهنگای کره ای علاقه منده و میگوش ...

آهان اوکی ممنون از جوابت🙂

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 

سریال.ورژن تایلندی پسران برترازگل _تشویق کن_تقدیم به تو که زیبایی_توزیبایی_مسابقه نهایی کی پاپ_لویی پادشاه خرید_پرس وزنه بردار_سیندرلا و چهارشوالیه_به من دروع بگو_باغ مخفی_او زیبابود_سی اما هفده_من باانتی فن ازدواج کردم_زیبایی حقیقی_وینچزو_یونگپال♡

سریالهای تاریخیش» کتاب خانوادگی گو_روزگارشاهزادع_شوهرصدروزع_دانشمندشبگرد_اقای ملکه_عاشقان اسمان سرخ_ایلجیما_شاهزاده زیرشیروانی_افسانه نوکدو_افسانه روباه نه دم♡

اینایی که دیدم خیلی قشنگن بازم هس یادم بیادمیگم