2733
2734
آره اگه شخصیت های اولش خوشگلن بگو😁

آره خوشگلننن پسره که معرکه ست 

پارک سئو جون 

دختره هم از ایناست که اصلا تیپ زدن بلد نیست صورت کک و مکی داره موهای فرفری اصلا یه وضعی 😂😂

اما خوشگله وسط سریال میره خوشگل میکنه 

سریال او زیبا بود خیلی قشنگه 😍😍 باهاش کلی میخندی و غصه میخوری

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا این اسم هایی که گفتی رو نمیدونم یعنی جی😁ولی همه ی سریال های لی مین هو به جز شکارچی شهر رو دیدم ...

اگه منظورت اون کی درامر هست (k_dramer) ب کسایی ک فیلمای کره ای میبینن و دوسشون دارن میگن

-
2738
آره اگه شخصیت های اولش خوشگلن بگو😁

😂😂😂

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
2706