2737
2734
عنوان

امشب حالش بهتر بود....

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 55 پست
اینایی ک میگیددرس شایداین ادم همین کاراروکرده بعدکوبیده توسرش شاید

دلم نمی خواد بگم ولی سالهای ابتدایی زندگی همین زن متاهل بود و عاشق یکی دیگه شد.... این مرد پاش موند..... 

دلم نمی خواد بگم ولی طائفه این زن جلوی همسایه و فامیل به فحش می کشیدنمون چون شوهرش ورشکست شده بود و حرف نزدیم... کوتاه اومدیم تا زندگی کنند ..... اشتباه کردیم..... که کار به اینجا کشید..... 

چون زن هستیم نباید متعصبانه و چشم بسته بگیم چون طرف زن بوده پس حق داشته..... 

من ندیدم بهشون بی احترامی کنه.... بیست و چند سال کم نیست..... 

پدری که صبح تا شب دو شیفت کار می کرد که براشون خواسته ها رو فراهم کنه..... حقش این نبود...  کو ...

تاپیکات رو خوندم مشخصه اون اقا خانمش رو دوست داره شما از حسودی دارین تو گوشش میخونید که ولش کنه

کم حسادت کن بابا

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تاپیکات رو خوندم مشخصه اون اقا خانمش رو دوست داره شما از حسودی دارین تو گوشش میخونید که ولش کنه کم ...

خودش رفته می فهمی چی میگم.....

خودش رفته.... 

تنها واکنش ما، هیچ واکنشی نشون ندادن هست.... خسته شدیم.... بهت زده ایم.... کلافه ایم.... 

خودش رفته می فهمی چی میگم..... خودش رفته....  تنها واکنش ما، هیچ واکنشی نشون ندادن هست.... خس ...

مشخصه اصلا واکنش نشون ندادی صدتا تاپیک زدی ارزو کردی که دیگه برنگرده و مشخصه داری هرکاری میکنی که زندگیشون رو خراب کنی 

مطمئن باش یکی از دلایل رفتنش خواهرشوهری مثل تو بوده

2728
مشخصه اصلا واکنش نشون ندادی صدتا تاپیک زدی ارزو کردی که دیگه برنگرده و مشخصه داری هرکاری میکنی که زن ...

اینجا نوشتم که بیرون حرف نزنم..... اینجا نوشتم که یادم بمونه چه روزهایی بود و اگه برگشت یادم بمونه به خودم قول دادم حتی نگاهش نکنم..... 

اینجا نوشتم شاید یکی دیگه اشتباه ما رو نکنه...... اینجا نوشتم تا شاید یکی بخوونه و بفهمه آدمها ظرفیت مشخص دارند، تا یه جایی از تهدید به قهر و رفتن و..... سراغت رو می گیرن.... از یه جایی به بعد میگن خیر و شرت برای خودت.... فقط نحسیت رو از زندگی بقیه بردار.... دستت رو از سفره یتیم کوتاه کن.....

خوب این اقاهم زیادی بهشون بهاداده وقتی ازش خیانت دیددیگه بایدحواسشوجمع میکرد

تووی تاپیک های قبلیم نوشتم سیب زمینی هست.... 

دوست داشت زن و بچه هاش رو..... شک ندارم دوسشون داشت.... حداقل پانزده سال بود زندگیشون روی روال و آرامش بود.... 

تاپیکات رو خوندم مشخصه اون اقا خانمش رو دوست داره شما از حسودی دارین تو گوشش میخونید که ولش کنه کم ...

نه اینطورهم نمیشه گفت خانم انگارزیادی ب خودش اجازه داده این اقابایدحواسشوجم میکردراست میگیدازدوست داشتن زیادی یاترس

2738
خوب میگم یاازدوست داشتنه یاترسی ک ازهمسرشون دارند

احتمالا پول خیلی زیادی بهش داده.... 

زن و بچه هاش رو خیلی دوست داره

شاید زنش هم فکر می کرد، قهر می کنه و به فحش می کشه و بقیه میرن دنبالش که بیا خونه تقدیمت، بیا و خانمی کن و واسه بچه هات مادری کن..... 

شاید نمی دونست بشنویم حالت تهوع و بهت و احساس خرفتی خودمون اذیتمون می کنه.... 

خوب میگم یاازدوست داشتنه یاترسی ک ازهمسرشون دارند

هیشکی دوست نداره بره دنبالش.... 

هیشکی دوست نداره ازش بپرس چرا رفتی؟

هیشکی دوست نداره برگرده..... 

بد کرد، همه مراقبش بودن، همه ملاحظه اش رو کردن تا جایی که از دستشان بر میومد کمکش کردن..... خودش بد کرد.....

اینجا نوشتم که بیرون حرف نزنم..... اینجا نوشتم که یادم بمونه چه روزهایی بود و اگه برگشت یادم بمونه ب ...

من اینجا واست مینویسم که به تو ربط نداره که بعدا بخوای نگاهش کنی یا نه 

مینویسم که دست از سر زندگی بقیه بردار 

من اینجا واست مینویسم که به تو ربط نداره که بعدا بخوای نگاهش کنی یا نه  مینویسم که دست از سر ز ...

مطمئن باش پای اون توو زندگی ماست... 

درست هست زندگی بقیه به ما ربط نداره... 

ولی تووی روابط خانوادگی و فامیلی، حرمت و حد خودمون رو باید نگه داریم....

امیدوارم برنگرده.... و اگر برگشت نمی توونم مثل قبل بهش احترام بذارم.... نمی توونم مثل قبل جلوی پاش بلند شم.... نمی توونم مثل قبل ازش پذیرایی کنم....

2706