2733
2734
عنوان

یدونه چَک خوابوندم زیر گوشم...

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدانکنه سوسک ببینم گمش کنم😑😑یعنی کوچیکترین چیزی حس کنم انقدددجیغ میزنم خودمومیتوکونم دادمیزنم بیاببین😑😂😂😂

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
2738
خدانکنه سوسک ببینم گمش کنم😑😑یعنی کوچیکترین چیزی حس کنم انقدددجیغ میزنم خودمومیتوکونم دادمیزنم بیاب ...

من میرم میشینم تو اتاق درم میبندم ی چیم می چپونم زیر در اتاق تا یکی بیادو پیداش کنه بکشتش تا جنازه شم نبینم آروم نمیگیرم

من میرم میشینم تو اتاق درم میبندم ی چیم می چپونم زیر در اتاق تا یکی بیادو پیداش کنه بکشتش تا جنازه ش ...

دقیقاااا😑😑😂من تاپیداش نشه آروم نمیشم😤

اگه کسی خونه باشه میگم بکشش ولی نباشه مجبورم خودم واردعملیات بشم😑😂

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
دقیقاااا😑😑😂من تاپیداش نشه آروم نمیشم😤 اگه کسی خونه باشه میگم بکشش ولی نباشه مجبورم خودم واردعمل ...

من از هف هشت متریش پیف پاف میزنم جوری که خودمم گیج میشم می افتم 

دمپایی بالشت هرچی دم دستم بیاد پرت میدم

من از هف هشت متریش پیف پاف میزنم جوری که خودمم گیج میشم می افتم  دمپایی بالشت هرچی دم دستم بیا ...

😂😂😂بدترررازمن به مردشم رحم نمیکنم انقددددمیزنم روووش تاکف زمین بکی بشه😂باهردفعه زدنم روش بلنددادمیزنم جیغ😂😂😂

2706