2737
2734
عنوان

کی آشپزیش بیسته؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 81 پست
خاهش میکنم😍 منم هوس کردم گردو بگیرم درست کنم😂

الهی عزیزممم😍

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فداتم😍

عشقی 😬❤

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
عزیزم من شیرین اصلا دوس ندارم😖😖میشه درست کنم.‌‌بلدین بگین چیکار کنم؟

توضیح دادم گلم دیگه اینکه شیرین باشه یا نباشه ب ذائقه خودتون بستگی داره من خودمم کم شکر میریزم چون شیرین دوس ندارم

2738
جان هر کی دوس داری فقط پیاز نریز توش و اینکه رب انارو تفت نده😱😱😱

چراااااا😨

چراااااا😨

ببین فسنجونای منو مامانم تو فامیل خودم شوهرم تکه ما اول چند ساعت گردو رو میذاریم بپزه بعد چند ساعت ربش اضافم میکنیم و و توش مرغ میریزیم البته بعصی ها مرغ میپزن بعد میندازم ما ن همونجوری میندازیم بعد میذاریم غلیظ شه دست اخرم یکم شکر میریزم

ببین فسنجونای منو مامانم تو فامیل خودم شوهرم تکه ما اول چند ساعت گردو رو میذاریم بپزه بعد چند ساعت ر ...

ععععع ممنون ک گفتی عزیزم😍❤🤗🤗

من مرغ رو جدا با پياز داغ حسابي تفت مي دم و ادويه و نمك مَي زنم

گردو رو جدا با حرارت كم تفت مي دم

بعد مرغ و پياز داغ رو به گردو اضافه مي كنم 

و يكم آب مي ريزم يك ربع اخر رب انار و شكر مي ريزم

و چند تا قالب يخ را تو دو نوبت مي ندازم توش كه روغن بندازه

من مرغ رو جدا با پياز داغ حسابي تفت مي دم و ادويه و نمك مَي زنم گردو رو جدا با حرارت كم تفت مي دم ...

ممنون عزیزم...میشه لطفا اندازه هاشم بهم بگی؟😍❤❤❤😘

2706