2737
2734
عنوان

بگم بخرن یا نه مگه اصلا میپرسن؟

245 بازدید | 17 پست

خانم ها توی خانواده های ما رسمه همون طور که خانواده دختر سیسمونی میدن خانواده پسرم برای بچه لباس و رخت خواب و اینا میخرن من با جفتشم مخالفم یعنی چی که مابچه بخوایم ولی خانواده ها به زحمت بیافتن حالا مادرشوهرم به شوهرم گفته برو به زنت بگو شما که خودتون همه چئ  خریدین منم بخرم یا نه پولشو بدم بهتون منم گفتم به شوهزم نظری ندارم آخه اصلا نمیتونم راجع به کادویی که بخوان بهم بدن تظر بدم گفتم بگو هرجور خودتون صلاح میدونید خوب گفتم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خشکه حساب کنن باسلیقه خودت هرچی خواستی بخر

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2738

بله

خوب گفتی

افرین ب شعورت

عین بعضیا نمیگی وظیفشونه و دارن و باید بدن

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

ما رسم داریم دختر تا خر خره سیسمونی و جهاز میده پسرم یه دستتون درد نکنه از دهنش بیرون نمیاد برای همین جات بودم میگفت ممنون از لطف تون توقعی ندارم هر کدوم خودتون صلاح میدونید 

من اصلا روم نمیشه بگم دلمم میسوزه گناه دارن با اینکه کلی اذیتم کردن

بیخوددلت نسوزه هوای خودتو داشته باش منکه واسه هرکی دلم سوخت کاری به سرم اورد که تهم سوخت

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706