2737
2734

نميدونم ازكجاي زندگيم براتون بگم بخدا دارم ميتركم از حرص دلم ميخواد خودمو بكشم اما پسر ده ماهم چي😭😭😭من اصلا شانس ندارم توروخدا درك كنيد چي ميگم دلم پُره دلم ميخوادفريادبزنم گريه كنممممم😭😭😭😭😭از دست اطرافيانم اولش هم شوهرم

چی شده گلم آروم باش

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😕

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2738

چیشده😣

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2706