2733
2734
عنوان

کیست مویی

2092 بازدید | 30 پست

سلام من دختر شونزده ساله هستم و یک ساله که متوجه شدم کیست مویی دارم

چند هفته موقع نشست درد خفیفی احساس میکردم که فکر میکردم جوشه و اهمیت ندادم...ولی بعد که نگاه کردم دیدم یه سوراخ ریزه و کنارشم جوش کوچیکیه سرچ کردم و فهمیدم کیست موییه...با یه پزشک که از اشناهامونه صحبت کردم و بهم قرص داد و بعد چند روز جوش از بین رفت و دیگه هیچی حس نمیکردم تا حدودا هفت هشت ماه بعد(یعنی از زمستون)البته فقط بعضی روزا احساسش میکنم که اونم درد نداره و فقط انگار یه چیزیه که حس میشه...البته اون یه سوراخی که از پارسال داشتم الان دو تا کوچیکتر هم کنارش در اومده

تو این یک سال خیلی سرچ کردم و خیلییی فکرم درگیرش بوده با اینکه درد زیادی ندارم ولی دیگه تصمیممو گرفتم و میخوام برم درمان کنم چون میدونم بلاخره یه روز اوضاعش وخیم میشه و چون دانش اموز دبیرستانم الان این کارو انجام بدم بهتره

اگه شما هم تجربشو داشتین لطفا بگین که به چه روشی عمل کردین و مراقبت بعد از عملتون چطور بود و اگر چند سال اخیر عمل کردین هزینه عملتون چقدر شده

کلا هر چی که فکر میکنید از تجربیاتتون بگید خیلی استرس دارم

ممنون

عزیزم من ۶ سال پیش عمل کردم عمل سنگینی نیس نگران نباش زودم جوش میخوره هرچی زودترعمل کنی بهتره عمیق نمیشه

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهرم داشت چون کیست همش بزرگ شده بود عمل ک کرد خیلی خیلی وحشتناک بود عملش دکترم گفت چون گذاشتی ودیر اقدام کردی اونم عین تو بود اول جوش و اینا

زودتر برو دکتر بتونن عملش کنن حتما و حتما برو چون کیست مویی گاهی ک تحویل نگیریش میزنه ب استخون واقعا،خطرناک برو

مجردم تیکرم برای کنکور     ❤تیکر دوستدارم❤
2738
خواهرم داشت چون کیست همش بزرگ شده بود عمل ک کرد خیلی خیلی وحشتناک بود عملش دکترم گفت چون گذاشتی ودیر ...

خیلی ممنون عزیزم که جواب دادین

به روش باز عملو انجام دادین؟چه مدت استراحت کردین؟

تو این یه سال چرا نرفتی عمل کنی؟☹

من بعد از خوردن قرصا کلا بهش توجه نکردم و اصلا متوجهش نبودم...تا دی ماه بود که موقع امتحانا متوجه شدم بعد از امتحاناتم خواستیم بریم دکتر دیگه امروز فردا شد تا کرونا اومد 

خیلی ممنون عزیزم که جواب دادین به روش باز عملو انجام دادین؟چه مدت استراحت کردین؟

اره روش باز انجام داد بود خواهرم

چون خیلی گذاشته بود و مونده بود بیست روز طول کشید ولی دکتر گف اگر زود تر میومدی ده روز بسته بود

عزیزم خواهرانه بهت میگم برو دکتر زودتر

اره روش باز انجام داد بود خواهرم چون خیلی گذاشته بود و مونده بود بیست روز طول کشید ولی دکتر گف اگر ...

خیلی ممنونم حتما میرم...

ببخشید عمل رو بیمارستان انجام دادین یا کلینیک؟

خیلی ممنونم حتما میرم... ببخشید عمل رو بیمارستان انجام دادین یا کلینیک؟

من زاهدانم عزیز زاهدان انجام داد

بعدعمل یه پرستار خصوصی گرفتیم که هرشب بیاد تمیزش کنه میگم خیلی عمیق بود از طفلک

2706