2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه روز دخترخالم زنگ زد گفت میایم خونتون با دختر عموش منم با دختر عموش رابطه ی خوبی نداشتم بعدش به برادرم پیام دادم نری دنبال مریم دختر خالم گفتم نیستیم خونع خوشم نمیاد بیاد اینجا برای دختر خالم فرستادم ن داداشم آب شدم خخخخ

مامانم به کد پستی گفت ک س پستی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

یبار سرکلاس بچه ها میگفتن اونایی ک مذهبی هستن و اینا خیلی دور رنگ شاد و خوش پوشی نیستن.

من اومدم ع محجبه ها دفاع کنم اومدم بگم پس  چرا فلانی با اینکه محجبه هستش ولی سوییشرتش قرمزه؟یهو گفتم چرا فلانی سوتینش قرمزه پس😑

حالا معلم سرشو انداخته بود پایین فقد شونه هاش میلرزید

بقیه بچه ها میگفتن تو رنگ سوتین فلانی رو ع کجا میدونی😂

این اتفاق مال ۵سال پیشه ولی هیچ وقت ع یادم نمیره 😬😬

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

زنگ زدن ساعت 8 بیا فلان مراسم...ساعت 8شب باشوهرم رفتیم منو برسونه..دیدیم خبری نیست...زنگ زدم به شمارهش که ذخیره نبود...مرد برداشت..نکو اژانس صبحش بوده..اسنپ....بعد شماره دزستو گرفتیم وطرف گفت 8 صبح بودا...

شوهرم پایه س...میگه با مرده قرار داشتی کجا بری که هی به من میگفتی مزاسم همینجاس تو دیگه برو...خخخخخ..

الهی زنده باشیم و دوران پسا کرونا رو ببینیم...         الهی که سرانجامش مثل پسا برجام نباشه......
اومدم برم تو سوپری در زدم رفتم تو آبزوم رفت

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂باز من یه دفعه میخواستم برم مغازه اتفاقا مغازه داییم بود بعد مشتریم داشت بعد روی در زده بود که به داخل باز میشه حالا من اونو ندیدم هی میکشیدم به بیرون داییم خندش گرفته بود اینقدر خجالت کشیدم

تازه ازخواب بیدار شده بودم واسه همسرم چای ریختم و چون دستشویی داشتم هول شدم گفتم واست یه لیوان ش ا ش ریختم برو بخور تا سرد نشده🤣🤣🤣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

یک بارم یکی از دوستای بابام بنده خدا سکته کرده فکش کجه بهش میگن غلامرضا فک کج اومد با بابام کار داشت از دم در داد زدم بابا بیا عمو غلامرضا فک کج اومده از خجالت اب شدم یعنی

یه روز دخترخالم زنگ زد گفت میایم خونتون با دختر عموش منم با دختر عموش رابطه ی خوبی نداشتم بعدش به بر ...

😱😩😩😩😩😩😱

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

دایی مادرم خیلی سیا بهش میگن ابراهیم سیاه منم ب مادرم جلو خاله های مادرم دایی هاش گفتم دایی ابراهیم سیاه اومده خیلی بد بود 

میگذره از گناهامون،اون ک از ارزوهامون گذشت🙃🙃

از بیرون امدیم میخاستم از مامانم بپرسم ماشینو بذارم تو حیاط

یهو گفتم بکنم توش؟

اصن از خجالت رفتم پشت در تازه از خنده هم غش کرده بودم هی به در ور میرفتم مثلا باز نمیشه😂😂😂😂

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706