2733
2734
عنوان

فقط منو بخاطر پول دوست داری😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1362 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن عزیزم راحت باش بپرس خودم جوابت میدم  

میخواستم ببینم خانما اورال س*کس یا همون دهانی دارن؟ 

تو اینیستا که چالش +18 می آرن همه خانوما میگن اره شوهرمون برامون... 

ولی شوهر من تو نامزدی فقط داشت بعد از ازدواج نه میگه بدم میاد اخه چراا؟ چه فرقی کرده جز اینکه خرش از پل رد شده یا دوست نداره

چهارساله اصلا یادم نبود ولی امشب سرد شدم

واقعا معذرت میخوام جواب بدین تا بعد پاکش کنم

پس چرا من ذوق نمیکنم مثلا با چقدر خوشحال میشی؟ من امروز مثلا یک و نیم پول اومد به حسابم میتونمم بر ...

اگه یه آن کشوت از دست این پولای آلوده نامرتبه میتونم برات همه رو منهدم کنم در این حد مهربونم من 😊😊

واسه حاجتم میشه صلوات بفرستین 
2728
من همیشه رک میگمش😕نمیدونم چرا مدلمه کلا

اخه به طرف مقابل هم بستگی داره

مثلا من وقتی اون حرفا رو زدم ازش عکس العمل خوب گرفتم اگه میدیدم جواب نمیده و فایده نداره قطعا سرکوب میشدم

حتما شما رک میگی راحت جواب میده که خیلی هم خوبه🥰

2738

حالا من هروقت از بابام پول بخوام از یکی دو هفه قبلش باهاش خوب میشم ک فکر نکنه واس پولشه مهربونیام:"/ 

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
اخه به طرف مقابل هم بستگی داره مثلا من وقتی اون حرفا رو زدم ازش عکس العمل خوب گرفتم اگه میدیدم جواب ...

زیادم جواب نمیده ولی بلد نیستم خیلی بپیچونم قشنگ بگم😂

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
میخواستم ببینم خانما اورال س*کس یا همون دهانی دارن؟  تو اینیستا که چالش +18 می آرن همه خانوما ...

خییلی از اقایون شنیدم بدشون می یاد

خب این طبیعیه عزیزم 

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
2706