2726

سلام و خسته نباشید 

من سال هاست داروی اعصاب مصرف میکنم تریمیپرامین و ترانکوپین و کلونازپام 

ایا امیدی هست بتونم باردار بشم ...داروهامو کم کردم ولی نمیتونم قطعشون کنم چون حالم به شدتتت بد میشه 

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم باید با پزشک  مشورت کنی این خیلی سوال تخصصی هست. ولی من یادمه که تو بیمارستان یه خانمی بود که قرص مصرف میکرد و باردار بود. خدا انشاءالله بهت سلامتی بده.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
برو دکتر .اونا بیشتر و بهتر بهت میگن من دیدم چن نفر که اینجوری حامله شدن بچه هم سالمه

واقعا ؟ خیلی امیدوار شدم 

كسي كه داروي اعصاب ميخوره تا وقتي كامل درمان نشده نبايد بچه بياره بچه كه شوخي نيست حوصله و تحمل و ب ...

اخه من کلا نمیتونم قطعش کنم یه پسر ۱۱ ساله دارم دلم براش میسوزه که تنهاست 

من کل بارداری استفاده کردم بچم مشکلی نداره به دکتر گفتم باردار میخوام بشم اونم قرصی تجویز کرد که خطر ...

عزیزپ میشه بپرسم داروهاتون چی بوده و از هفته چندم استفاده کردید؟ خدا بچه تون رو براتون نگه داره 

عزیزم مشکلت چیه؟؟ چرااین داروهارو مصرف میکنی؟ اگه بیماریت حاد نیست چرا ک نه میتونی باردار شی

مشکل من پانیک و اضطراب شدیده عزیزم 

عزيزم خب خداروشكر كه بچه هم داري خودت از نظر روحي آمادگي بچه كوچيك واقعا داري؟ مالي چطور؟

مالی اوکی هستیم ولی روحی من فقط مشکل دارم شوهرم دوست داره عزیرم 

2706