2726
عنوان

چشم‌ خوردن واقعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 105 پست
اره صدقه روزانه منو شوهرم خیلی حرف پشتمونه هر روز صدقه میندازم البته من صدقع هامو جمع میکنم زیاد ک ش ...

کار خوبی می‌کنی خواهری⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘

@مینا8282    

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا خارج شد

بخاطر اتفاق بلا دیدی ی استکان از دستت یهو میوفته میگی شکست دیگ ولی میبینی هیچیش نشد سریع صدقه بده این بلا هه و چشم زخم میخوره ب اون هیچی نمیشه پس دوباره میچرخه با صدقه دفعش کن

2728
 همیشه تو مهمونیا لباس کهنه می کنه تن بچه ک کسی چشمش نزنه 🤦‍♀️🤐

دیگ اون حالش خوش نیس وقتی میشه صدقه داد و ... چرا اونجوری ی بنده خدایی بود ب دخترش گفته بود نری خونه جدیدت ک چشت میکنن اونم از این دستس

من دو سال پیش خونه خریدم بعضیا تو فامیلمون گفتن از کجا آورده ؟؟؟ شروع به بنایی تو خونه کردم باز گفتن از کجا پول آورده ؟ نشون به اون نشون که ۳ ماه افتادم تو رختخواب . یه روز جمعه ماه رمضون داشتم برا افطار حلوا درست میکردم پای گاز یهو ناگهانی ، بدون هیییچ علامتی ، درد بسییییییار شدیدی زیر دلم پیچید و احساس کردم یه چیزی به اندازه تیله تو شکمم ترکید . وای وای وای خدا برا دشمنم نخواد . به خدا قسم مرگو جلو چشمام دیدم تا نیم ساعت فقططططط جییییغ میزدم . هیچ وقت اون روز رو یادم نمیره . 

بله هزززار درصد موافقم 

توی قرانم اومده امام صادقم توی ی روایتی گفته نصف قبرستان با چشم زخم مردن نه مرگ طبیعی

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

بله کاملا واقعیه خود منو یه بار تو عروسی یه جوری چشم زدن در یک لحظه حالم بد شد انگشم عفونت کرد نمیتونستم راه برم خیلی حالم بد شده بود شوهرم میخواست ببره درمانگاه در این حد حالم بد بود

خود به خود گریه میکردم نفسم بالا نمیومد😑

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

بله چشم خوردن کاملا واقعی هست .و سوره و انیکاد به همین دلیل برپیامبر نازل شد که زمانی داشتن قرآن میخندن انقددر قران خوندنشون زیبا بوده همون موقع ایه نازل میشه که پیامبر رو چشم نزنن.دایما این سوره همراهتون باشه .

درمان چشم زخم.یکی داشتن حرز امام جواد که بسیار عالیه یکی هم ۴ قل را به آب بخوانید و بخورید انشالله از چشم زخم در امان میمانید یه چیز دیگم هست وقتی جایی رفتید که حس کردید خودتون یا بچتون مورد توجه قرار گرفته سریع تو دلتون الله اکبر بگید 

2706