2726

من فکر نمیکنم خوشکلم  معمولیم اما به تیپم میرسم . و معمولا تو‌جمع ها خاصم.دردسرش مردای هیزه مثلا تو مهمونیا همه بهت زل زدن هر کدوم دنبال بهونن بیان باهات حرف بزنن چرت و پرت بگن. اینو از اونحایی فهمیدم که تو عکس جشن نامزدی یا تولد دوستم که تگ میشم هرچی مرد تو اون جشن بوده فالوم میکنه و دایرکت میده. فقط منو نه بقیه دوستامو.حالا نگید خودشیفته ایی توروخدا عیب زیاد داره صورتم .یا تو محل کار از دست رئیس و بقیه کارمندای اقا عاصی میشم‌همه الکی پ ام میدن شب بخیر و صبح بخیرو‌چکار میکنی😐😐جواب  نمیدم الکی تو رودربایستی همکاری میگم کیبورد گوشیم خرابه یا نتم ضعیفه.کلا همه جا زیر ذره بینی 

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چشمام رنگیه وپوستم سفیده ترکیبات صورتم هم معمولی ولی تو دوره نوجوانی توراه مدرسه خیلی مزاحم داشتم مامانم جزمدرسه اجازه نمی‌داد جای دیگه ای برم خیلی محدودم میکرد و همیشه نگران نبود یکی منو گول بزنه 

2728

من برعکس اونایی ک میگن معمولیم ولی پسرا جذبم میشن میگم نه .خوشکلم ولی دافعه دارم هیچکی جدبم نمیشه .فقط از نظر مامانم و خودم قشنگم  

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

دقیقا دردسر داره درسته 2هفته پیش جایی بودم برگشتم خونه ته لیوان ترکید چای داغ ریخت روپام وهنوز خوب نشده تا دیروز بقیه کارامو میکردن نمیتونستم راه برم عکس هم دارم نذاشتم چون چندشتون میشه بس که داغون شده

بعضیا میگن خوشگلم بعضیا میگن زشتم😂معیار زیبایی متفاوته دردسر انچنانیم نداره واسه کسایی ک دیدم واقن خوشگلن میگما.... بنظرم پز میدن

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر❤اری شود ولی به خون جگر شود

من خوشگل نیستم🙋🏼‍♀️ برادرشوهرم وقتی با شوهرم دوست بودیم بهش گفته بود چه اسی رو کردی خدایی البته بعد عقد گفته بود داداش من فکر نمیکردم کار به اینجا بکشه اونجوری گفتم ولی همسرم میگه فقط جواب سلامشو علیک بگو 😶یه حرفی بزنه بهم یه جوری نگاش میکنه همش میترسم دعواشون بشه😑

چقدزیبا دروغ میگی! به حدی که نفهمیدم ، چیشد که باورت کردم چرا کاراتو بخشیدم؟🙃 .
من فکر نمیکنم خوشکلم  معمولیم اما به تیپم میرسم . و معمولا تو‌جمع ها خاصم.دردسرش مردای هیزه مثل ...

خب خیلی هم خوبه

نه مثل من که از تنهایی بیام اینجا تاپیک بزنم

و هیچ کس هم نباشه پیام بده نه تل نه اینستا نه..

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
2706