2737
2739
عنوان

دعوت با اصرار و بیمحلی زیاد

628 بازدید | 36 پست

خواهر شوهرم با اصرار دعوتمون کرد رفتیم سه تا خورشت خوری خورشت و حدود 6 کفکیر برنج واسه 6 نفر درست کرده بودبعدشم شوهرش از سر شب به همه دوستاش ز زد که فردا ساعت 7 و نیم میام فلان جا .چند وقت پیش بیرون بودیم باهم تخت نرد بازی میکردیم شوهر طفلک منم هی حرف از نرد میزد این دوماد عوضی خودشو میزد اون راه خیلی عصبی شدم انترا دعوت میگیرین ادم باشین چیکارشون کنم دلم خنک شه ظمنا خیلیم وظعشون از ما بهتره فقط خدا زده تو سرشون

...یک عدد آدم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی زنگ میزنه که هفت و نیم میام یعنی زودتر پاشید برید ما میخاییم صبح زود بیدار بشیم

دعوتشون کنید عین خودشون برخورد کنید اگر شوهرت پایه هست

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2738

من یه خواهرشوهرم اما همیشه غذاهام اضافه میاد خداروشکر.یکم رابطتون رو کم کن

من جات بودم نون پنیر میاوردم جلوشون میخوردم

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
منم دعوت کنم اینجوری کنم بفهمه دنیا دست کیه  

اگه شوهرت پایس مث خودشون باشید ولی من اصن خوشم نمیاد کسی رو دعوت کنم و همچین کنم روم نمیشه . اگه کسی بیمحلم کنه اصن دعوتش نمیکنم

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
وقتی زنگ میزنه که هفت و نیم میام یعنی زودتر پاشید برید ما میخاییم صبح زود بیدار بشیم دعوتشون کنید ع ...

اره دیگه اخه مثلا میشه 8 رفتیم 9 بیاییم اونم اینهمه اصرار از قبل گفتیم بریم تخته نرد بازی 

...یک عدد آدم...
خو اینجوری جمع کردن وضعشون بهترع دگه😅 انقد بدم میاد از میزبان خسیس ن دعوت کن ن گدا باش

یعنی اکر بگم امروز جی دیدم باورت نمیشه ، امروز دعوت خواهر شوعرم بوذیم غذا بردیم بیرون از شهر پنج نفر اونا، ما هم سه نفر  کلا 8 نفر بودیم یه مرغ کوچیک کوچیک برای جوجه اورده بودن ، وضعشونم خیلی خوبه و مشکل مالی ندارن

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2706