2733
2734
عنوان

به نظرتون من منزوی ام؟

272 بازدید | 48 پست

بچه ها من سه تا برادر بزرگتر دارم که دوتاشون ازدواج کردن و یکی هم مجرده و باز دوتاشون ایران نیستن. خلاصه توی خونه تنهام و به زودی 26 ساله میشم. دانشجوام. رشته و دانشگاهم هم خیلی خوبه. مامان بابام هم خیلی مهربون اند فشاری بهم نمیارن من کلا 24 ساعت توی اتاقمم یه سری تفریح دارم واسه خودم که باهاشون عشق میکنم خیلی هم اجتماعی نیستم بعد اون برادرم که ایرانه هر وقت میرم خونه ش هی اظهار نگرانی میکنه غیرمستقیم هی میگه معاشرت کن فلان ولی من جدی با کسی معاشرت میکنم بعدش پنچر میشم. قشنگ انرژی زیادی ازم می گیره. به نظرتون من باید رویه ام رو عوض کنم و بعدا پشیمون میشم؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله درست میگن

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2731

عزیز م تو درون گرا هستی

منم درون گرام 

من خودم زیاد با بقیه گرم نمیگیرم 

ولی تو اجتماع میرم با بقیه معاشرت میکنم 

چون بنظرم نیاز میشه در طول زندگی

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
2738

نمیشه گفت منزوی

ادم منزوی از بقیه فاصله میگیره و رفتن به دانشگاه و کارای اجتماعی براش مشکله‌‌. شما فقط درونگرایی

البته از نظر من

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من یه برونگرایی خاصم 

در کلا اینکه من خیلی خووووووووووبم ،😂😂😂🥰😂😂😂

تو خونه تنها باشم دیووووونه میشم 

شیطونم زیاد ....

۲۶سالمه اما کودک درونم زیادی فعاله ،😂😂😂😂

مادرم ضربان قلب من است.
ن فقط درونگرایی متولد تیری؟ به منم همش میگن ساکت و درونگرا و تحقیرم میکنن خب چیکار کنم؟! شخص ...

منم درون گرا دوستام خیلی رو مخم میرفتن دوران دبیرستان 

ولی الان اصلا ناراحت نمیشم از حرفاشون اینجوریی راحتم ب بقیه چ

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
2706