2733
2734
یعنی از من برطرف میشع؟؟انشاالله شما هم درست میشه مشکلت 

اره صدر صد برطرف میشه..چون شما قبلا این رابطه رو داستی.با ی سری تمرینات رفع میشه مشکلت..اون دوهزار نفری ک میگم همه باکره بودن و درمان شدن دیگه چ برسه ب شما ک قبلا رابطه داشتی.فقط حتما ب ی سک س تراپ خوب مراجعه کن.

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
اره صدر صد برطرف میشه..چون شما قبلا این رابطه رو داستی.با ی سری تمرینات رفع میشه مشکلت..اون دوهزار ن ...

من پیش خودم فک‌ کردم چون ک رابطه نداشتم اینجوری شده ولی بعد دو سه بار هم درست نشد دکتر سراغ ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پیش خودم فک‌ کردم چون ک رابطه نداشتم اینجوری شده ولی بعد دو سه بار هم درست نشد دکتر سراغ ندارم&nb ...

میگم دیگه اینو باید دکتر تشخیص بده ک چرا اینطوری شده..ممکنه ترست بخاطر درد باشه و ریشه ی درد رو بررسی کنن ک چرا مثلا درد داری..اگه زایمانت طبیعی بوده شاید ی تغییراتی بوجود اومده تو واژنت..دکار اعظم خیابانی دکتر روح الله بای دکتر کوکب ک فامیلیش یادم رف همه از سک س تراپای معروف تهرانن.البته من تهرانی نیستما

میگم دیگه اینو باید دکتر تشخیص بده ک چرا اینطوری شده..ممکنه ترست بخاطر درد باشه و ریشه ی درد رو بررس ...

من اخه اصفهانم زایمانم طبیعی بود تو حین بخیه زدن گفتم دکتر ی جور بخیه بزن تنگ باشه مث اولش فک کنم دکتر واقعن جدی گرفت 

2731
من اخه اصفهانم زایمانم طبیعی بود تو حین بخیه زدن گفتم دکتر ی جور بخیه بزن تنگ باشه مث اولش فک کنم دک ...

تو اصفهان نصف جهان که حتما هس سک س تراپ.بعدشم میتونی حالا ب ی زنان زایمان هم مراجعه کنی معاینه کنه واژنتو شاید چیزی سر در اورد.اگه علت فیزیکی نداشت بعدا برو سراغ سک س تراپ.ولی ب نظر میاد ترس شما روانی نیس بخاطر درد هس ک اون درد هم مطمئنا ی مشکلی هس ک اینطوری شدی..بهرحال مطمئن باش ک درمان میشی

تو اصفهان نصف جهان که حتما هس سک س تراپ.بعدشم میتونی حالا ب ی زنان زایمان هم مراجعه کنی معاینه کنه و ...

امید ب خدا حتمن میرم دکتر چون دلم برا شوهرم میسوزه و اون واقعن مهربون و ساده هست و چشم خیلیا دنبالشه میترسم

امید ب خدا حتمن میرم دکتر چون دلم برا شوهرم میسوزه و اون واقعن مهربون و ساده هست و چشم خیلیا دن ...

نگران نباش حل میشه شما قبلا تحربه اش کردین .بازم میتونین...برات دعا میکنم.شبت بخیر

2738