2726

اك تاپيكاي قبلمو ديده باشين ميفهمين من با چه ادمي دارم زندكي ميكنم الان دو روزه فهميدم باردارم دارم ديوونه ميشم نميدونم چيكار كنم شوهرم ادم نيست منو امروز از پله ها پرت كرد پايين باز جلو خانوادش هرچي از دهنش دراومد كفت نميدونم چيكار كنم واي خدا اين چه حكمتيه اصلا فك نميكردم حدس ميزدم ولي اصلا ي درصدم احتمال نميداذم بار دار شم دارم دق ميكنم نميدونم چيكار كنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا به زندگیت آرامش بده

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
2728

خب عزیزم وقتی میدونستی شوهرت اینجوریه باید جلوگیری میکردی؛؛حالا خودت باید تصمیم بگیری 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
شاید خدا خواسته با این هدیه قشنگش آرامش رو به زندگیتون بده. با توجه به شرایطتون اگه میتونید به فال ن ...

یا مبشه گفت یه ادم دیگه رو تو یه بدبختی اضافه میشه

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
2706