2726
عنوان

بیاین عکس پسرداییش و قاتلش

636 بازدید | 21 پست

کی دید چی بود چرا تعطیل شد ؟؟؟؟؟؟

من عاشق کمک کردنم حالا از هر نوع کمکی باشه هر چی از دستم بر بیاد در توانم باشه بخاطر همین از بچه گی عاشق بیمارستان و پزشک شدن شدم خیلی دوست داشتم آرزوم برآورده بشه ک شد ومن الان در کار درمانم و دکتر شدم 🥳🥳🥳

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نمیخوام بزارم ک ی تاپیک پر بازدید شده بود اون گفتم 

من عاشق کمک کردنم حالا از هر نوع کمکی باشه هر چی از دستم بر بیاد در توانم باشه بخاطر همین از بچه گی عاشق بیمارستان و پزشک شدن شدم خیلی دوست داشتم آرزوم برآورده بشه ک شد ومن الان در کار درمانم و دکتر شدم 🥳🥳🥳

من ندیدم

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
قاتل فقط ک.م داستیم

والا همینو بگو جالب اینجاست پر بازدیدم شده تاپیکش 

من نمیخوام بزارم ک ی تاپیک پر بازدید شده بود اون گفتم 

خود اسی ش خواس بترکه تاپیک آخرمنو بخون میفهمی چرا ترکید 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
همونی نبوده ک تو  ی مغازه کشتنش با ی پسر و ی زن

نمیدونم گفتم بپرسم اخه چرا از این چیزا میزارن ینی چی اخه 

والا همینو بگو جالب اینجاست پر بازدیدم شده تاپیکش 

تو واس چی تاپیک زدی

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
2706