2737
2734
عنوان

دانشگاهی ک توش بودین جوش چجوری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 79 پست
الزهرا بودی یا شریعتی؟

هیچکدوم😐

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
شهید چمران اهواز عالی البته بیست سال جلوتر رفتم دوران ریاست جمهوری خاتمی بود روابط متعادل بود 

منم اهوازیم ‌ . مختلط بود بازم یا ن؟

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای باورم نمیشه یعنی واقعا بعضی دانشگاه ها تک جنسیتن؟ خب دولتی هم‌اینجوریه؟

ازاد فلاورجان دوستم میخونه مال اصفهان اونجا فقط دختراست 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ما خوردیم ب تفکیک جنسیتی 

پسرای رشتمون یه ترم جلوتر اومده بودن دانشگاه 

چهارتا دختر بودیم‌تو یه کلاس بزززرگ‌با یه استاد مرد ک شُرشُر عرق میریخت اوایل 😅

ما دانشکده بودیم ، جو بینهایت صمیمی و گرم 

بچهای دانشکده های دیگه بهمون‌حسودی میکردن 

استادمون بهمون بستنی میخرید 😎

با ماشینش ما رو میبرد تا در خوابگاه‌

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
2738
دانشگاه فرهنگیان خوندم.مگس نر توش پر نمیزد چ برسه ب پسر .استادای اقا هم همگی بالای ۵۰ سال اما فوق ال ...

فرهنگیان فرق میکنه با دولتی؟

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍
انصافا فردوسی من ندیدم اینطور باشه

چرا شش هفت سال پیش

نه اینکه اصلا نشه با پسر حرف زد. منظورم این بود خیلی سخت میگرفتن. مثلا با همکلاسی پسرت میخواستی دو ساعت بشینی گیر میدادن یا چپ چپ نگاه میکردن اگه گیرم نمیدادن. 

در صورتی که لیسانس مازندران بودم اینقدرررررررررررررررررر جو ازاد و راحت بود.

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
فرهنگیان فرق میکنه با دولتی؟

بله.فرهنگیان همون تربیت معلمه هس منتها پیوسته هس..چهارسال میخونی بپشت سر هم تا لیسانس بگیری بیای بیرون

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

من سراسری تهران بودم شریعتی جوش افتضاااح چون دخترونه بود دوست نداشتم دانشگاهمو.. ولی قسمت بود اونجا برم..

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

افتصاحه بود یبار با صدای بلند خندیدم بردنم حراست 

گفت تو هیچ وقت شوهر نمیکنی با این حندیدنت 

دقیقا ۳ ماه بعد شوهر کردم بعد ۶ ماه تو ی عروسی فامیل شوهرم همون کارمند حراست دعوت بود 

قیافش دیدنی بود 

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2706