2737
2734
عنوان

تغییرات من در رژیم+ عکس😃😎

| مشاهده متن کامل بحث + 41722 بازدید | 659 پست

اسي تاپيكت رو تازه ديدم

زايمانت طبيعي بود يا سز؟

من سز بودم كلا تو شيردهي ١٢ كيلو زياد كردم

شكمم بد فرم شده

عكس قبل و بعد رو نديدم اميد بگيرم

بگو چيكار كردي براي كاهش وزن

منم امكان باشگاه رفتن ندارم متاسفانه

یا صاحب الزمان ادرکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سال ۹۷ مرداد ماه به خودم اومدم و دیدم ۱۰۵کیلو شدم،همه مسخرم میکردن و...

اراده کردم و رژیم و وززش رو باهم شزوع کردم،نه ماه بعدش من شدم۶۲کیلو،الانم همونم فقط صورتم پرشده جون رژیم ندارم

2728
من سال ۹۷ مرداد ماه به خودم اومدم و دیدم ۱۰۵کیلو شدم،همه مسخرم میکردن و... اراده کردم و رژیم و وززش ...

چه خوب، کاش منم بتونم من یه هفته رژیم میگیرم بعدش دیگه اعصابم خرد میشه و دائم خودمو با لاغرا مقایسه میکنم

کاش فضولی یه روز خز شه 
من تو این هفته سایز شکمن از 103 رسید ب 95.

۸سانت تو یک هفته؟؟؟؟چن کیلو کم کردی جونم؟

من تو یکماه ۵ کیلو کم کردم ۵سانت از سایز شکمم کم شد!

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2738
چی بخوریم لاغر بشیم

برا لاغر شدن هم دنبال اینیم که چی بخوریم؟  باید بگی چی نخوریم...نون برنج سیبزمینی روغن...شیرینی ومربا ...

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

سلام سلام منم الان اومدم

منم تازه دوهفته است کالری شماری رو شروع کردم تقریبا ۱۲۰۰کالری میخورم

دو کیلو کم کردم

۶۹کیلوام میخوام بشم ۶۰ ☺️☺️☺️

قدم هم ۱۶۷

دختر خاله ام خیلی تپل مپل بود نمیدونم چند کیلو بود.  چند وقته از خودش رژیم گرفته بدون کالری شماری شدیدا لاغر و بد ریخت شده فکر کنم زیر ۵۰ کیلو باشه

میگه اگه غذا برنج باشه فقط پنج قاشق میخورم واسه نهار

شام نمیخوره

صبحانه فقط یه کف دست نون با خرما

میگه اگه شب خیلی گشنه باشم یه دونه خرما میخورم

خیلی خیلی لاغر شده و ریزش موی شدید داره

مامانش اینا کلا باهاش درگیرن 😟😟😟😟

عزیزم تو نت بزن رژیم شیرو خرما برات میاره رژیمای شوک زیادی هست رژیم ماست و خیار و رژیم سیب زمینی ه ...

سلام ،آفرین بهت،ی سوال رژیم سیب زمینی ک داشتین میان وعده چی میخوردین

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

من عاشق شیرینی جاتم😍😍😍

مربا رو که کلا ترک کردم به جاش اگه دلم خواست عسل میخورم

نقل و کیک و شیرینی و تنقلات .....دارم سعی میکنم همشون رو ترک کنم😥😥😥

بهترین کار اینه که اصلا اینطور چیزا رو نخریم

چون اگه تو خونه باشه آدم وسوسه میشه که بخورتشون

رژیم غیر استاندارد نگیرید ماهی نهایت ۳کیلو کم کنید کافیه...یه اشنای ما خیلی چاق بود تحت رزیم سدید هیچی نخورد اونقد ضعف اعصاب گرفت ک زیر بازوشو میگرفتن میبردن دکتر یه مدت طولانی هم بستری بود....یه مدت زیادی هم تحت درمان روان ....خلاصه بدنش نابود شد...

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2706